Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Renault | Fuego

20 Jan 18:01 ,

Renault

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 17:19 ,

Shitet renauld tingo 1 miljon lek letrat te

100 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Maj 11:24 ,

vetur

600 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 14:45 ,

Renault Fuego dizel -00

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim