Kavajë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | SLK 200

04 Shk 19:35 ,

Shitet Slk 200 benzine 1300 euro

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 14:39 ,

SHITET

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Gush 14:33 ,

Mercedes SLK200 ne gjendje te mire okazion

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Korr 14:48 ,

Mercedes slk 200 benzin

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Korr 15:37 ,

okazion

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Pri 21:58 ,

ne gjendje shum te mire dhe cmimi i arsyetushem

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Dhj 11:50 ,

U SHIT

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 19:07 ,

Mercedes SLK 200 gaz glp landi renzo

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim