Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | CLC 230

13 Jan 01:22 ,

OKAZION CLK 2300EUROOO

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 19:53 ,

0692667988 Shefki

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Dhj 17:12 ,

clk kabrio

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim