Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | CLC 180

19 Korr 22:36 ,

Mercedes CLC 180 benzin

1 500 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 19:30 ,

Shitet mercedes-benz

3 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 15:55 ,

Clc

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Pri 22:16 ,

MERCEDES CLC180 KOMPRESOR

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim