Kavajë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | CLA-Class

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 11:15 Dyqani ,

Mercedes-Benz CLA 200

14 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Sht 15:19 ,

Mercedez 2017 naft 1.5 nafte 0 km 33000 Okazion

33 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 13:24 ,

CLA 220d-2018-FACELIFT-40KM///AMG///

27 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Sht 07:56 Dyqani ,

ESEM MOTORS. CLA 2015 NAFTE. KM 93 MIJE. AMG LUK

23 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Sht 23:00 Dyqani ,

Mercedes Benz CLA 220 Diezel viti 2016

19 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 13:45 ,

Cla

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Sht 13:31 ,

Okazion Cla 220 nafte

22 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 11:44 ,

CLA

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Sht 10:50 ,

Mercedes Benz 220 CLA CDI

19 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Sht 10:46 ,

Mercedes Benz cla 220 CDI

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim