Kavajë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | A-Class

A 140 , 10
A 150 , 1
A 160 , 13
A 170 , 30
A 180 , 33
A 190 , 1
A 200 , 11
A 210 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Kavajë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Kavajë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:55 ,

OKAZZION.A.KLAS.1.6.GAZ&.BENZIN.PERFEKT.

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 Dyqani ,

OKAZION !! A KLAS 180 NAFTE _ AUTOMAT _ 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:13 Dyqani ,

Mercedes-Benz A class 170 BENZINE “AVANGARDE”

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:56 ,

Shitet

20 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:31 ,

Mercedes Benz A Clas benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:46 ,

Klase a

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:01 ,

Mercedes Benz A Class

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:00 ,

Mercedes Benz A Class

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 20:47 ,

Mercedes-benz A-class

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 20:31 ,

Mercedes Benz A class 180 CDI

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Shk 23:27 ,

��Daimler Benz ��

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 17:07 ,

Shitet A-class

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 11:46 ,

Okazion Mercedes Benz A200

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 12:20 ,

Shitet

20 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 05:59 ,

✅OKAZION SHITET A 200 AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 11:03 ,

Daimler Benz

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 14:46 ,

Mercedes a class

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 10:37 ,

Daimler Benz

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 04:36 ,

Okazion Mercedes Benz A200

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 16:18 ,

U shit

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Dhj 15:07 ,

A Class 200

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 09:18 ,

shitet

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Nën 09:54 ,

C klas 160 Automatike

3 600 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Nën 04:46 ,

shitet

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Nën 13:35 ,

shitet

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Nën 09:41 ,

Mercedes A160 dizel

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Tet 17:29 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 15:18 ,

Mercedes benz

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 01:53 ,

Shitet Benz A class

37 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Sht 18:50 ,

A class

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 14:37 ,

Mercedes Benz A Class 180 Cdi

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Korr 14:37 ,

Mercedes Benz A Class 180 Cdi

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Qer 13:14 ,

Shitet Mercedes-Benz OKAZION per pak dite

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 07:30 ,

Aklas 180 viti 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 07:30 ,

A klas 180 viti 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 10:33 Dyqani ,

❌E SHITUR❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 13:52 ,

A klas 160

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 21:41 Dyqani ,

U SHIT

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 12:20 Dyqani ,

U SHIT

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 14:49 ,

Shitet makina

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 21:33 ,

Okazion

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 17:04 ,

Mercedez benz A 180

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 16:52 Dyqani ,

❌U SHIT❌

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 17:07 ,

Shitet A-Class

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 23:26 ,

Mercedes A180 2007 automatik.me dogane te paguar

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 19:31 ,

Mercedes A klas 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Qer 16:35 Dyqani ,

U SHIT

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Maj 16:33 ,

Mercedez A Clas 1800 Viti 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim