Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | MINI | One First

11 Sht 16:34 ,

Mini One verzion Park lane -06

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim