Kavajë | Automjete | Makina | Lexus

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 09:29 ,

Shitet Lexus Rx 400H

7 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:03 ,

Lexus Hybrid 3.5L/100km !!!!! Super ekonomike

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Shk 22:03 ,

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Shk 19:26 ,

Lexus is200 gaz+benzine 2000

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 15:36 ,

Lexus per pjes kembimi..

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 16:09 ,

Lexus

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
03 Shk 22:43 ,

lexus okazion hybrid

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 09:58 ,

Okazion

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Jan 22:10 ,

Shitet autobuzi

24 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Jan 16:41 ,

2018 Lexus LS 500 Atomic Silver

16 130 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim