Kavajë | Automjete | Makina | Lada | Niva

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


12 Shk 11:24 ,

Lada Niva benzin+gaz

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Dhj 00:19 ,

Shitet lada niva4x4 benzin gaz

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Tet 17:42 ,

Lada Niva 4x4

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 22:19 ,

Niva

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
05 Sht 21:36 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Maj 13:44 ,

Super Okazionnn!! Lada Niva .. perfekte

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Pri 10:42 ,

Lada niva

550 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Mar 16:17 ,

Lada 4×4 benzin

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Jan 15:12 ,

Shitet

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 22:01 ,

okazion lada niva

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim