Kavajë | Automjete | Makina | Kia | Optima

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


04 Qer 17:00 ,

Kia Optima 2016

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Pri 10:56 ,

KiA K5 2014 2,0 Gaz Automat

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Nën 09:37 ,

Kia optima hibrid

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Dhj 09:26 ,

Kia Optima (Vetem Gaz) (K5)

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Pri 10:37 ,

Kia 2005

300 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim