Kavajë | Automjete | Makina | Isuzu | Trooper

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


21 Shk 09:21 ,

Isuzu trooper 3.0D

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 13:52 ,

Shitet. Nderro .......... Opel Isuzu

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 14:00 ,

Shitet nderrohet isuzu ne gjendje perfekte ..

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 16:23 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 09:42 ,

Isuzu Trooper automat 4x4 full..NDERROET..

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 20:25 ,

Isuzi

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 10:18 ,

motorr isuzu 2.8turbo

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Gush 09:44 ,

Shitet ose nderrohet.

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 20:55 ,

Goma foristrade 17

250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 15:03 ,

Isuzu trooper

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim