Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Infiniti

EX30 , 2
EX35 , 2
FX , 32
G35 , 3
G37 , 2
M35 , 3
Q30 , 1
Q45 , 1
Q50 , 3
QX50 , 1
QX56 , 1
01 Shk 14:59 ,

Infiniti FX35

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Dhj 12:11 ,

Infiniti FX

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 10:13 ,

Okazion Infiniti FX -05

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 20:04 ,

OKAZION

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Korr 10:43 ,

Infiniti FX45 -05

12 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 16:25 ,

Shitet makine Infiniti

17 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Qer 10:17 ,

Infiniti FX benzin -06

17 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Qer 13:35 ,

INFINITI G37S -08

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Pri 14:57 ,

Infinity F4 4.5 Benzin+Gaz Sekuencial Full Options

10 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Nën 02:26 ,

Infiniti FX35 4TH

15 047 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999


Në fillim