Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shitet - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 92487
VW Volkswagen , 50258
Ford , 25199
Audi , 25135
BMW , 16748
Opel , 14286
Fiat , 10771
Toyota , 9224
Renault , 7581
Peugeot , 5773
Nissan , 4284
Citroën , 4181
Land Rover , 4062
Smart , 3881
Hyundai , 2688
Seat , 2577
Volvo , 2295
Alfa Romeo , 2273
Mitsubishi , 2256
Škoda , 1424
Mazda , 1311
Lancia , 1299
Porsche , 1159
Jeep , 1057
Kia , 1010
MINI , 1000
Chevrolet , 889
Suzuki , 831
Honda , 745
Jaguar , 741
Chrysler , 654
Rover , 332
Ssangyong , 311
Daewoo , 311
Acura , 266
Saab , 241
Dodge , 232
Daihatsu , 201
Dacia , 141
Cadillac , 128
Isuzu , 123
Subaru , 111
Piaggio , 100
Lincoln , 80
Tata , 73
Hummer , 68
Aixam , 65
MG , 61
GMC , 60
Lexus , 60
Infiniti , 57
Great Wall , 46
Maserati , 45
Alpina , 42
BAIC , 41
Bentley , 34
Zastava , 30
Ferrari , 26
Lada , 25
Yugo , 25
Bugatti , 22
KTM , 22
Buick , 21
TVR , 18
UAZ , 17
Artega , 16
Corvette , 16
Lifan , 16
Koenigsegg , 13
Tesla , 12
Wiesmann , 11
Pontiac , 11
Maybach , 9
Grecav , 8
Proton , 7
NSU , 7
Trabant , 7
Ligier , 4
Morgan , 4
Spyker , 3
Lotus , 3
Wartburg , 3
DeTomaso , 3
Plymouth , 3
Landwind , 3
Triumph , 2
Talbot , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shitet,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shitet Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 20:28
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADY FRIGORIFER 2015

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 17:37
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Lushnjë

Shitet E clas 212 350 benzine gas impjant brc 5 vite garanci

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:43
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

Gle 2016 okazion

32 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2010 Mercedes-Benz S550

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 19:45 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 prestige

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:44
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC (dokumenta 1 vit)

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Tiranë

Shitet GLA200

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet Q3

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Shitet E250

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Shitet A200

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 Dinamic

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Shitet Tucson

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Shitet E250 4Matic

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 Dinamic

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Shitet A5 55BiTDI

23 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet A4

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet CLA viti 2016

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Shitet GLK 4 Matic Premium

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Shitet E350 AMG Line 4 Matic

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Vlorë

Shitet A 180 CDI class okazion ( W176)

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet E220 AMG line 4Matic 068 406 9555

22 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 40 TDI

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet A5 Dinamic

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

Shitet GLK 250

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet Q3

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet Q5 Dinamic 3.0 Nafte

17 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Kukës

Mercedez Benz Vario

15 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Shitet Corolla

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 19:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET OKAZION VW Golf 7 2.0 TDI Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:44 Makina  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Tiranë

Shitet Nissan Juke viti 2013 automat benzin 1.6 AWD

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:44 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet volvo xc60 viti 2012 versioni R-design benzin-gaz T6

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:44 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet volvo xc60 viti 2013 full option versioni summum T6

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:44 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet Audi Q5 viti 2015 Premium Plus i sapo ardhur 2T

12 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Volkswagen Tiguan R-LINE PANORAMIC

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Shitet

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Elbasan

Passat Cc 2.0 nafte 2010 - 8400€ i diskutushem

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:42 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

OKAZION AUDI A6 3.0 NAFT QUATTRO FULL

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 19:42 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Shitet Fiat 500 viti 2013 benzin 1.4 automat versioni sport

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 250  ·  Tiranë

Shitet V250 Bluetec

42 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Benz 220 evo automat super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:42 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

SHITET TOYOTA RAV 4 MANUAL D4D

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:41
Linku:
Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne S ���� OKAZION

23 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 PANORAMIC

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte 2012 Dynamic

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet Tiguan

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:41 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

Audi A7 3.0 naft 2013 - 12.900€ i diskutushem

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 3Nafte

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 Sline 3 Nafte

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shitet | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione