Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pjes | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 195
Audi , 166
BMW , 159
Opel , 102
Fiat , 99
Renault , 83
Nissan , 73
Toyota , 71
Peugeot , 69
Hyundai , 66
Mitsubishi , 58
Land Rover , 53
Alfa Romeo , 50
Volvo , 44
Citroën , 41
Rover , 35
Kia , 30
Jaguar , 29
Smart , 26
Jeep , 25
Mazda , 23
Honda , 19
Suzuki , 18
Chrysler , 17
Škoda , 15
Chevrolet , 15
Seat , 13
Ssangyong , 12
Lancia , 11
MG , 10
Daihatsu , 7
Acura , 6
Saab , 6
MINI , 5
Daewoo , 5
Porsche , 4
Isuzu , 3
Dodge , 3
Lexus , 3
Lincoln , 2
Infiniti , 2
Buick , 1
Zastava , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Landwind , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pjes,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pjes Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:38 ,

PRIVAT. AUDI A3

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:08 ,

Porsche Cayenne Turbo i sapo ardhur nga zvicra

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 ,

Bmw Compakt & Bmw 530

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 ,

Fiat 1.3naft & 1.9jtd

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:08 ,

Kia carnival 2.9 per pjes

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 ,

Audi A4 pjes

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 19:07 ,

marim makina te perdorura

1 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 17:34 ,

Ford Kuga Individual Sport, 2.0 DCI Super fullll

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:34 ,

Jeep Wrangler Sahara Unlimited Kabrio 3.8 Benzin-Gaz

14 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:25 ,

Land Rover Range Rover Sport 4.4 Sdv8 Autobiography Look2021

43 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:12 ,

Okazjon e klas 220 evo

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:00 ,

Reno 21 viti 1989 1.4 benzine

111 111 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:33 ,

B class 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:25 ,

PJESE kembimi Opel Corsa benzin+nafte

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:07 ,

Toyota Land Cruiser 4-Rumner 4.0 Benzin-Gaz

21 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:07 ,

Toyota FJ 4.0 Benzin-Gaz Off Road

15 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:23 ,

Shitet per pjes okazion

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:33 ,

Shitet Benz 190 ne super gjendje.Cel:0697872772

4 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 05:50 ,

VW Volkswagen caddy 1.9 Dizel

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Qer 22:19 ,

Rover

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 22:16 ,

JAGUAR S TYPE

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 20:21 ,

❌Mercedes benz❌look AMG

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 19:06 ,

Bmw seria 3

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 13:23 ,

Smart Center - Shitje - Pjes kembimi - Servis

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 13:23 ,

Smart Center - Shitje - Pjes Kembimi - Servis

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 10:37 ,

Pjese Per Autokombajn

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 21:46 ,

Pjes per.Benz audi bmw

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 14:07 ,

Shitet okazion.

609 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 13:10 ,

Fiat punto super Okazion

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Qer 18:46 ,

Blazer

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Qer 08:32 ,

Lj70

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 20:25 ,

Shitet mazda 6 per pjes kembimi

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 18:53 ,

Pjes A Klas w168 Automat

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 12:35 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 21:16 ,

Mitsubishi L200 per pjes kembimi

123 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Qer 21:16 ,

Pjes kembimi per makina 4x4

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Qer 21:16 ,

Mitsubishi L200

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Qer 21:13 ,

Pjes kembimi per foristrada 4x4

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Qer 10:43 ,

SHITET MOTOR 240D PER W123

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 10:25 ,

Shitet per pjes

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Qer 21:28 ,

Mercedes Benz C300 4 Matic

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 20:39 ,

Pjes xhipa 4x4

2 222 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 14:02 ,

Saab 9-5 2.3t benzin per pjes

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Qer 11:55 ,

Sprinter 311Cdi

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 21:59 ,

Pjes per bens 124 .

111 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 19:55 ,

okazion audi a 6 3.0 quatro shitet nderrohet

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 06:52 ,

Shitet bmw 535 benzin twin turbo

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pjes | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione