Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Infiniti Të gjitha në Shqipëria

EX30 , 2
EX35 , 3
FX , 50
G35 , 3
G37 , 2
M30 , 1
M35 , 3
M37 , 1
Q30 , 1
Q45 , 2
Q50 , 4
Q60 , 5
Q70 , 2
QX50 , 1
QX56 , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Infiniti | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Pri 19:34 Makina  ·  Infiniti  ·  Q45  ·  Tiranë

Shitet ose ndrohet

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Pri 17:29 Makina  ·  Infiniti  ·  QX56  ·  Tiranë

shitet infinity qx55

39 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
04 Pri 09:06 Makina  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

shitet ose nderrohet me foristrade 3.0

12 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
29 Mar 23:15 Makina  ·  Infiniti  ·  Q45  ·  Tiranë

Shitet ose ndrohet

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Mar 16:58 Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Shkodër

Infiniti FX 35

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 10:08 Auto sallon Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Kukës

Infoniti FX 30D S premium 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
27 Jan 18:49 Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Tiranë

Shitet Infiniti Fx30 d

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Jan 15:38 Auto sallon Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Tiranë

Infiniti FX automat

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
11 Jan 15:07 Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Tiranë

Shitet - Nderrohe Nissan Infiniti Extra Full Automat

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Dhj 09:35 Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Durrës

INFINIT FX45 NDERROHET

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 02:46 Makina  ·  Infiniti  ·  Q60  ·  Kukës

Infiniti QX60

14 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Dhj 04:19 Makina  ·  Infiniti  ·  Q60  ·  Kukës

Shum I mir per familje

14 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Tet 12:49 Makina  ·  Infiniti  ·  EX35  ·  Shkodër

Infinity

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Tet 17:42 Auto sallon Makina  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

2023 Infiniti QX80 LE 5.6L V8 Gas 7-Speed AT

69 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
16 Korr 17:10 Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Tiranë

Shitet

5 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Korr 16:31 Makina  ·  Infiniti  ·  Q60  ·  Kukës

Infiniti QX60

15 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Korr 10:16 Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Tiranë

shitet nisan infinity fx3.5

6 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Maj 12:20 Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Tiranë

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Pri 17:29 Makina  ·  Infiniti  ·  Q60  ·  Kukës

Infiniti Qx60

16 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Mar 23:00 Makina  ·  Infiniti  ·  Q60  ·  Kukës

Infiniti QX60

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Shk 11:45 Makina  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet o se nderrohet

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 20:26 Makina  ·  Infiniti  ·  Q50  ·  Tiranë

Shitet Infiniti Q50

14 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Nën 20:26 Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Fier

Infinity fx 30d S

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Gush 11:30 Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Tiranë

INFINITI seria luksoze fx45 OKAZION

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Korr 22:54 Makina  ·  Infiniti  ·  EX35  ·  Tiranë

Shitet INFINITI 2007 benzin + gaz

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Korr 22:57 Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Tiranë

Shitet iveco

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Qer 17:25 Makina  ·  Infiniti  ·  M37  ·  Elbasan

Shitet fugon Iveco

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Mar 22:26 Makina  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Infinity JX35, 7 vende

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 12:49 Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Tiranë

Infiniti gas benzin

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 16:12 Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Sarandë

Infinity fx35

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Nën 16:17 Makina  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Berat

C clas 220

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 23:53 Makina  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Skrapar

AUTOBUS

7 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 17:43 Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Durrës

infiniti PREMIUM FULL OPTIONAL

14 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Tet 11:26 Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Tiranë

Infiniti FX30d

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Sht 11:25 Makina  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet

17 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 12:38 Makina  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet mikrobuz Iveko

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Korr 18:55 Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Tiranë

Infiniti FX35

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Qer 22:22 Makina  ·  Infiniti  ·  Q70  ·  Tiranë

Ne gjendje shume te mire

22 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Qer 22:22 Makina  ·  Infiniti  ·  Q70  ·  Tiranë

Ne gjendje shume te mire

22 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Maj 19:14 Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Elbasan

Okazion Infiniti fx

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 15:53 Makina  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Durrës

infinity

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 14:55 Makina  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

okazion autobus iveko

10 000 EUR

30 Jan 15:05 Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Tiranë

��Okazion��

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Jan 10:56 Makina  ·  Infiniti  ·  M30  ·  Fier

Infinity M30d S Premium, full option

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Sht 17:47 Makina  ·  Infiniti  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

25.000€ vendodhja tiran 54+1 vende

25 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 01:11 Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Tiranë

Shitje

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
26 Maj 12:22 Makina  ·  Infiniti  ·  Q50  ·  Tiranë

infinity q50, premium luxury, full opt, 2.0 benzin

15 120 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Pri 09:54 Makina  ·  Infiniti  ·  EX30  ·  Pogradec

31 vende

34 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Shk 13:48 Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Tiranë

Infiniti fx35 Shitet/Nderrohet

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Jan 10:21 Makina  ·  Infiniti  ·  FX  ·  Tiranë

Shitet okazion

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Infiniti | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione