Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

amerikane - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 27
Audi , 22
Ford , 19
Chevrolet , 12
Cadillac , 8
GMC , 8
Nissan , 7
Porsche , 7
Jeep , 6
Toyota , 6
Chrysler , 5
Lincoln , 5
Honda , 3
Acura , 2
Dodge , 2
Fiat , 2
Maserati , 2
Buick , 1
Citroën , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Kia , 1
Lexus , 1
Maybach , 1
Opel , 1
Peugeot , 1
Smart , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe amerikane,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj amerikane Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:31 Makina , Durrës

WV Passat SE 2013 Automat

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:38 Makina , Durrës

Ford fiesta automatik 1.6 benxin gaz

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:58 Makina , Fier

KIA K7 2015 3.0 vetem gaz pa taks lluksi

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 16:14 Makina , Lezhë

Shitet Lincoln, 3500 Euro

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 12:23 Makina , Tiranë

���� OKAZION Dodge Caravan 3000 € ����

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 09:40 Makina , Tiranë

❗️Mercedes-Benz W203 200 CDI EVO

4 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 02:58 Makina , Durrës

Mercedes-Benz 2015 S550 Benzin

41 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Gush 14:08 Makina , Kukës

BMW X5 3.0D2014 Pa Dogan Modeli X5 35 D Xdrive

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 01:45 Makina , Korçë

Audi Q7

05 Gush 10:19 Makina , Durrës

Chevrolet Chevy Bell Air

22 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Gush 21:48 Makina , Tropojë

Lincoln Navigator 2016

34 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Korr 13:13 Makina , Tiranë

jeep

18 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Korr 16:01 Makina , Korçë

Volkswagen Golf 7 Gti

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
14 Korr 21:00 Makina , Tiranë

Dogne amerikane 3.7 benzine

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Qer 06:56 Makina , Fier

BMW X5 XDRIVE 35D

23 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 21:55 Makina , Fier

BMW X5 35D

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 19:11 Makina , Tiranë

Fiat punto ""2009 b/g

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Qer 22:10 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A4 AUTOMAT, 2000 Nafte, VITI 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 14:34 Makina , Fier

“OKAZION” Ml280 Look AMG fabrike.

6 999 EUR

01 Qer 21:50 Makina , Tiranë

Benzine+Gaz 2007 Cadillac (Kadillak CTS)

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 10:43 Makina , Lushnjë

Subwufer 1200w

100 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 11:12 Makina , Librazhd

Ford Mustang 5.6 benzine

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Maj 14:30 Makina , Tiranë

Shitet AUDI A4, me portobagazh, viti 2005, automatik, nafte

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 10:22 Makina , Tiranë

Shitet AUDI A4, me portobagazh, viti 2005, automatik, nafte

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 22:47 Makina , Tiranë

OKAZION - SHITET AUDI A4, me portobagazh, viti 2005, nafte

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 23:54 Makina , Tiranë

!! Marmit Popcorn 2006 BMW 4X4 Gaz Super Gjendje !!

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 17:59 Makina , Tiranë

Shitet / ndrrim me prone

38 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Pri 11:23 Makina , Lushnjë

Mercedes benz ml350

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Pri 15:44 Makina , Tiranë

OKAZION !! Benz C250 prodhim amerikan.

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Mar 23:15 Makina , Durrës

Shitet Benz ML

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Mar 23:15 Makina , Durrës

Shitet ML Matt

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Mar 13:58 Makina , Tiranë

BMW 428i Grand Coupe

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Shk 11:11 Makina , Tiranë

BMW X5 X-DRIVE 3.5 DIEZEL 2018

45 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Jan 08:56 Makina , Tiranë

shitet

1 250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Jan 07:56 Makina , Durrës

Golf 5

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 05:50 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne turbo 4.8 v8 520hp

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 14:28 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne turbo 4.8 v8 520hp

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 16:25 Makina , Elbasan

Targa te personalizuara (Cmimi me i mir)

1 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 16:22 Makina , Elbasan

Targa te personalizuara (Cmimi me i mir)

1 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 16:22 Makina , Elbasan

Targa te personalizuara (Cmimi me i mir)

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Jan 16:22 Makina , Elbasan

Targa te personalizuara (Cmimi me i mir)

1 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 16:22 Makina , Elbasan

Targa te personalizuara (Cmimi me i mir)

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Jan 16:22 Makina , Elbasan

Targa te personalizuara (Cmimi me i mir)

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Jan 16:22 Makina , Elbasan

Targa te personalizuara (Cmimi me i mir)

1 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Jan 16:22 Makina , Elbasan

Targa te personalizuara (Cmimi me i mir)

1 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Dhj 14:37 Makina , Tiranë

Shitet

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 10:37 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Dhj 20:06 Makina , Elbasan

Targa te personalizuara (Cmimi me i mir)

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 20:03 Makina , Elbasan

Targa te personalizuara (Cmimi me i mir)

1 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Dhj 20:03 Makina , Elbasan

Targa te personalizuara (Cmimi me i mir)

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj amerikane | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione