Kavajë | Automjete | Makina | Ford | Kuga

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 22:23 ,

FORD KUGA 2.5 BENZINE AUTOMATIK PERFEKT

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:10 Dyqani ,

Ford Kuga Titanium 2.0 tdci viti 2009

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:36 ,

Shitet makine

9 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:49 ,

Ford 2010 naft 2.0 konvertim 10500 euro Okazion

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:40 Dyqani ,

FORD KUGA, VITI 2012, AUTOMATIKE, 4X4, 2.0 NAFTE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:40
Linku:
Dyqani ,

FORD KUGA, VITI 12/2010, AUTOMATKE, 2.0 NAFTE

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:39 ,

Ford Kuga 2.0 diesel 4x4Automat (Viti 2012) Zvicra

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:33 ,

Ford Kuga 97.000 km !!!

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 19:02 ,

Ford Kuga

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:44 ,

FORD KUGA 2.0 TDCi

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim