Delvinë | Automjete | Makina | Ford | C-Max

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 00:12 Dyqani ,

FORD C MAX 1.8 TDCI 2008

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:06 ,

Ford Focus C-Max 2011, automat, 2.0 Tdci, 7800 Eur

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:00 ,

Ford C-Max

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:53 ,

Ford C-max Benzine chia.

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:44 ,

Ford C-Max 1.6-Naft-V-06-07-����

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:28 Dyqani ,

Ford C max nafte 1.8 Manuale 2006 me dogane

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:43 ,

(NDRROHET) FORD C-MAX 2005 1.6 NAFT SHITET

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:41 ,

*C-Max~1.6TDCi*

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:39 ,

Okazion!!! 1.6Dizel•Ford-Cmax•2010

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:17 ,

Ford C- Max viti 2008 1.6 naft

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim