Kavajë | Automjete | Makina | Fiat | Seicento

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 18:29 ,

Okazion !!!!!!!

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:57 ,

Fiat Seicento 600, 2002, 1100 cc

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Jan 08:47 ,

Fiat benzin/gaz 1.1

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 18:33 ,

Fiat Seicento 1.1 benzin

15 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 16:59 ,

Fiat seicento letra per nji vit

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Tet 08:18 ,

Shitet fiat seicento

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Tet 01:33 ,

Okazion shitet dhe ndrohet me makin familjare

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Sht 17:55 ,

Fiat super gjendje

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Sht 14:20 ,

Shes Fiat Seicento 400 Euro

400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Sht 08:48 ,

shitet Fiat seiçento

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim