Kavajë | Automjete | Makina | Fiat | Cinquecento

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


30 Qer 11:39 ,

Fiat 55

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Pri 02:22 ,

0688773016

6 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Sht 18:09 ,

Fiat

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 08:42 ,

shitet

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Gush 17:59 ,

Fiat 500

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Gush 09:25 ,

Shitet Fiat 500

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Korr 15:20 ,

Lezhe

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Qer 20:29 ,

Fiat Cinquecento benzin

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 09:17 ,

Fiat Cinquecento

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Pri 17:22 ,

FIAT 900CC

700 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim