Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Daewoo | Korando

04 Tet 12:13 ,

Daewoo

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 21:14 ,

Shitet + nderrohet

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 17:34 ,

korado 300 naft 4 x 4

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 09:56 ,

Çmimi i diskutushem

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Maj 17:40 ,

Xhip korando 2002

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Pri 15:32 ,

Okazion Daewoo korando

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 15:24 ,

Okazion Daewoo Korando

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 21:01 ,

Daewoo Karando -00

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim