Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Bentley | Turbo RT

19 Pri 09:27 ,

blejm making per skrap

500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Mar 11:20 ,

Korrse bari 125

400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 17:26 ,

❌Okazion ❌Traktor fiat 8000L =1 ⛔ 2=16000Lek

Viti: 1990
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Qer 23:35 ,

FALAS!!!

1 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Në fillim