Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Bentley | Turbo R

21 Pri 12:57 ,

blej makina per skrap ose me cmim te arsyshem

500 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Qer 05:58 ,

Bietell 1.9 nafte okazion 2000

2 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Pri 20:20 ,

Mercedes benc

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Mar 20:38 ,

Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Shk 18:43 ,

Bently ogazjon

35 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim