Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Bentley | Azure

10 Jan 10:48 ,

Luli

1 350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 16:11 ,

Cmimi i diskutushem

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 13:03 ,

Shitet furgoni

12 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Pri 11:20 ,

Benz 2400

600 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 22:20 ,

A pe din qysh

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim