Kavajë | Automjete | Makina | Audi | S4

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 00:06 Dyqani ,

AUDI S4,3.0 TFSI,QUATTRO,2010,AUTOMAT,19999EURO

19 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:27 ,

OKAZIONNN AUDI S4 quattro 333 hp

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:01 ,

Super OKAZION

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:07 ,

Shitet audi s4 2.7 biturbo 300hp

4 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:54 ,

AUDI S4 (ORIGJINAL) 3.0T,VITI 2010

15 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:58 ,

Audi S4 benzin 2013 super gjendje full nderohet

16 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Shk 19:25 ,

Audi A4 SLine

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Shk 15:31 ,

Audi S4 Avant 4.2 automatike benzine

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 11:08 ,

Audi A4 lok S line 2000naft automat

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 18:06 ,

Audi

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim