Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina udhëtimi Të gjitha në Durrës

Iveco , 49
Mercedes , 282
Fiat , 4
Ford , 9
VW , 6
Iveco , 1
MAN , 39

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Qer 22:40 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

FIAT DUCATO

4 900 EUR Çmimi me zbritje

08 Qer 20:58 Makina udhëtimi  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

FIAT DUCATO PER TRANSPORT XHAMI urgjent

5 500 EUR

08 Qer 13:08 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Durrës

Autobuz Setra HD

150 000 LEK

06 Qer 08:15 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Durrës

Shitet Sprinter 516 20+1 2012 okazion

05 Qer 17:13 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Durrës

Shitet sprinter 515 cdi 20 vende okazion

15 LEK

01 Qer 13:15 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus PB MAN 2006

35 000 EUR

01 Qer 13:12 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  NOGE  ·  Durrës

Autobus Iveco Noge

20 000 EUR

01 Qer 13:12 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus Beluga 35 vende

22 000 EUR

01 Qer 13:10 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus Shitet OKAZION Mercedes Beluga 818

28 000 EUR

31 Maj 15:04 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Neoplan  ·  Durrës

shite autobus. neoplan

7 EUR

31 Maj 11:32 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Volvo  ·  Durrës

Volvo 9700 hdh

35 000 EUR

26 Maj 20:24 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet Sprinter 316 cdi

16 000 LEK

24 Maj 15:51 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Durrës

Autobuz Setra HD Shitet dhe Nderrohet

15 000 LEK

19 Maj 00:55 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

NEOPLAN 2005

16 500 EUR

18 Maj 00:47 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus Irizar Pb MAN SHITET

22 000 EUR

18 Maj 00:46 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Volvo  ·  Durrës

Autobus Pb Volvo 2005

21 870 EUR Çmimi me zbritje

18 Maj 00:44 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Durrës

Setra 317 HD

15 500 EUR

15 Maj 07:07 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter

16 000 EUR

14 Maj 13:33 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Durrës

Sprinter

35 000 EUR

12 Maj 16:16 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Scania  ·  Durrës

Autobus Irizar pb Scania

31 000 EUR

29 Pri 21:05 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Renault medlium

19 000 EUR

22 Pri 06:48 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter 416 Cdi

16 000 EUR

13 Pri 20:40 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Durrës

SETRA 315 HDH

20 000 EUR

11 Pri 16:17 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  O303  ·  Durrës

AUTOBUZ 33 VENDSH ‼️4600€‼️

4 600 LEK

11 Pri 13:00 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  O303  ·  Durrës

AUTOBUZ 33 vende 4800€

4 800 LEK

31 Mar 11:38 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Okazion Autobus IVECO

17 000 EUR

31 Mar 09:35 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter

8 000 LEK

27 Mar 18:24 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Durrës

❗Mercedes Sprinter 518 V6 ❗

35 000 EUR

27 Mar 18:24 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Durrës

❗Mercedes Sprinter 518 V6❗

35 000 EUR

19 Mar 18:43 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

AUTOBUS MAN 2010

18 000 EUR Çmimi me zbritje

17 Mar 16:01 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Durrës

Shitet Sprinter 315 2010 15 vende

15 EUR

17 Mar 14:11 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Durrës

Shitet sprinter okazion 2003 15 vende

6 LEK

11 Mar 09:40 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  811  ·  Durrës

Kampshtepiz 2005

5 500 EUR

05 Mar 13:32 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Super Sprinter 416 (24 vendesh) 12 000€

12 000 EUR Çmimi me zbritje

26 Shk 21:50 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Durrës

Shitet bagazhiere

06 Shk 19:17 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Ford everest

21 Jan 19:00 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter 416 Cdi

16 000 EUR

16 Jan 11:40 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter 416. 23vende. Viti 2004.

14 LEK

01 Jan 11:11 Auto sallon Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Volvo  ·  Durrës

Autobus 55 vende - Volvo

13 000 EUR

Shitësit të Besuar
15 Dhj 15:19 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Iveco

1 EUR

12 Dhj 09:34 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Durrës

Iveco 3.0 E5

1 LEK

09 Dhj 08:06 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Durrës

Shitet Sprinter 416 20 vende okazione

14 EUR Çmimi me zbritje

06 Dhj 18:46 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Durrës

Sprinter

24 000 EUR

06 Dhj 03:15 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Durrës

Sprinter

35 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione