Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Scania 164 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Scania 164 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Pri 21:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Korçë

SCANIA

10 500 EUR

28 Mar 20:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Shkodër

Scania R 164-480

24 Sht 16:26 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Durrës

Scania 164-480 v8

14 000 EUR

16 Qer 08:36 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Korçë

SKANIA 164 VITI 2001

3 000 000 LEK

23 Nën 16:41 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Tiranë

Scania 164/480 V8

12 000 EUR

27 Sht 23:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Tiranë

Scania 164 480 V8

15 000 EUR

22 Sht 17:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Elbasan

Scania v8

05 Sht 23:51 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Elbasan

Scania V8

22 Jan 20:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Lushnjë

Shitet scania 164 V8 480

10 000 EUR

22 Nën 17:48 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Tiranë

Scania 580 v8

2 EUR

21 Nën 17:47 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Tiranë

Shitet Scamia

1 EUR

30 Sht 12:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Vlorë

Scania 164/480

12 500 EUR

12 Korr 18:08 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Korçë

Shitet Scania

13 500 EUR

22 Maj 11:08 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Tiranë

TRANSPORTER

21 000 EUR

07 Mar 18:49 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Elbasan

Scania 480

16 000 LEK

21 Shk 10:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Vlorë

SHITET SCANIA 164 VITI 2004

6 000 EUR

20 Tet 16:10 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Vlorë

Scania

22 000 EUR

26 Sht 07:28 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Durrës

Scania 164 580 V8

15 000 EUR

02 Pri 20:24 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Mat

Scania 164 480

30 000 EUR

02 Pri 20:04 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Mat

Scania 164 480

30 000 EUR

02 Pri 19:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Mat

Scania 164 480

30 000 EUR

11 Dhj 12:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Fier

Scania 164 480

10 000 EUR

03 Tet 13:41 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  164  ·  Fier

Scania 164 480

10 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Scania 164 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione