Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kamjon - Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes Të gjitha në Shqipëria

MAN , 85
Iveco , 56
DAF Trucks , 18
Scania , 17
Ford , 4
Skoda , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamjon,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kamjon Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:57 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Lushnjë

Shite man

14 000 EUR

Dje 22:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Man 41-463

Dje 22:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Renault  ·  Tiranë

Kamjon Renault

Dje 10:48 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Eurostar  ·  Tiranë

shes kamjon iveko

15 000 EUR

21 Maj 11:27 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Kamjon

15 EUR

16 Maj 14:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Tiranë

Kamjon MAN

13 Maj 07:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  FE  ·  Gjirokastër

Man 41.464

36 000 EUR

05 Maj 11:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Nissan  ·  Lushnjë

Kamjon nisan

17 000 EUR

19 Pri 19:34 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kamjon Me Vinc Mercedes-Benz

15 000 EUR

19 Pri 15:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Model Tjeter  ·  Malësi e Madhe

Shitet

38 000 EUR

19 Pri 15:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Mallakastër

Shitet

12 000 EUR

12 Pri 05:02 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  817  ·  Tiranë

Shitet kamjon

06 Mar 11:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  809  ·  Lezhë

Kamjon

9 EUR

22 Shk 20:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-22  ·  Malësi e Madhe

Shitet

7 000 EUR

17 Shk 21:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kamjon Mercedes Benz

15 000 LEK

13 Shk 13:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  CF  ·  Tiranë

Kamjon me vinc

57 000 EUR

02 Shk 17:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Lezhë

kamjon mercedes 4x4 16 19

1 LEK

25 Jan 12:39 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  17-22  ·  Kolonjë

Arganello

600 LEK

21 Jan 21:04 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  17-17  ·  Durrës

Shitet

1 EUR

20 Jan 21:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  814  ·  Gjirokastër

Kamjon

18 Jan 21:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Shkodër

Iveco Daily 3.0

13 500 EUR

18 Jan 04:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  17-22  ·  Tiranë

Kamjon

20 EUR

17 Jan 16:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  17-22  ·  Tiranë

Kamjon

20 EUR

17 Jan 16:27 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kamjon

10 EUR

16 Jan 19:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Kamjon Volvo

9 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamjon | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione