Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura DAF Trucks Model Tjeter Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | DAF Trucks Model Tjeter | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Mar 09:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Kamjon

15 EUR

23 Shk 02:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Kazan

1 EUR

09 Shk 07:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet Daf xf 480

9 000 EUR Çmimi me zbritje

05 Jan 21:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Okazionn

1 EUR

16 Dhj 13:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Daf 430

40 000 EUR

06 Nën 13:24 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet DAF

1 EUR

05 Nën 21:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Betoniere

40 EUR

17 Gush 15:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Daf 55. 280 - 2009

31 Korr 12:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Okazion

20 000 EUR

09 Maj 12:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

DAF

1 EUR

11 Pri 15:28 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Shitet

1 EUR

08 Pri 13:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

DAF

1 EUR

02 Pri 12:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Daf

1 EUR

29 Mar 21:04 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

DAF shitet/ndrohet

1 EUR

29 Mar 17:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet ose Ndrohet

1 EUR

20 Mar 19:24 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Ndërrohet!

9 900 EUR

21 Jan 11:00 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

DAF 2001

7 500 EUR

30 Tet 01:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Daf

27 000 EUR

04 Tet 08:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Ford tranzit

3 500 EUR

17 Sht 16:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kamion Daf

22 500 EUR

26 Qer 07:08 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Zetor

2 500 LEK

19 Qer 10:10 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  DAF Trucks  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet kamion 4 aks

38 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | DAF Trucks Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione