Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Të gjitha në Bulqizë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione Bulqizë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Bulqizë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Jan 18:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  814  ·  Bulqizë

OKAZION

12 000 EUR

28 Sht 12:34 Makina ndërtimi  ·  Bulqizë

Caterpillar 308-07

25 900 EUR

28 Sht 12:30 Makina ndërtimi  ·  Bulqizë

JCB 3DX 3CX Super Eco XPERT

30 000 EUR

27 Korr 08:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Bulqizë

Shiten ifa

5 000 EUR

21 Maj 01:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Bulqizë

Shitet gabina

06 Maj 16:17 Pjesët rezerve  ·  Bulqizë

xxxxxxxxxxxx

13 Mar 21:45 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Komatsu  ·  Bulqizë

Fadrome 4x4

10 500 EUR

01 Shk 18:28 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  814  ·  Bulqizë

Mercedes 814

1 EUR

23 Jan 13:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Bulqizë

Iveco

3 000 LEK

11 Jan 08:47 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

Dhurim i një makine Toyota RAV4

500 EUR

04 Jan 22:13 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Bulqizë

Shitet gabina

500 LEK

03 Jan 04:21 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Bulqizë

Shitet

3 000 LEK

18 Nën 20:53 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Scania  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

Fatuyt

03 Tet 12:29 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  JCB  ·  Bulqizë

Shitet Fadroma JCB

9 000 EUR

14 Gush 19:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  24-35  ·  Bulqizë

Kamion 1831

1 LEK

28 Korr 22:20 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Renault  ·  Bulqizë

Kamion Renault

13 000 EUR

26 Korr 19:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Bulqizë

Shitet

3 000 EUR

15 Qer 06:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Bulqizë

Shitet

15 Qer 06:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Bulqizë

Shitet

3 800 LEK

14 Qer 21:04 Makina udhëtimi  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Bulqizë

Shitet Kamioni

7 300 EUR

12 Qer 11:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

Fadrom

10 500 EUR

10 Qer 21:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Volvo Trucks  ·  FM  ·  Bulqizë

Fadrom

10 500 EUR

10 Qer 16:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

Iveco daily

4 000 EUR

04 Qer 22:04 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

Man 16.280

8 LEK

26 Pri 11:01 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

iveco staralis 8000€ i diskutueshem

8 000 EUR

26 Pri 10:55 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

iveco stralis 2002

8 000 EUR

18 Shk 20:42 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Bulqizë

Shiten ifat

3 500 EUR

08 Shk 12:39 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  IFA  ·  Bulqizë

Ifa L60

12 Jan 21:41 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  16-19  ·  Bulqizë

Gabina l 60

800 LEK

02 Jan 11:29 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  24-35  ·  Bulqizë

SHITET

20 000 EUR

18 Dhj 17:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

1722

1 EUR

15 Dhj 04:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

1722

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Bulqizë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione