Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura IMT Model tjeter Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | IMT Model tjeter | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:29 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Berat

Traktor IMT539.2DI 00KM

Online
Dje 16:29 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Berat

RIMORK 4TON MODEL 2024

Online
16 Pri 17:19 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Kukës

imt 539 viti prodhimit 1989 me 951 or poune

5 500 EUR

07 Pri 19:30 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Korçë

Internacional 43 kf

01 Pri 15:01 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Lushnjë

Zetor 4x4 40 kuaj fuqi

4 400 EUR

05 Mar 21:28 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Kukës

Shitet traktori david browen 990

05 Mar 21:09 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet traktori

07 Jan 18:52 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Kukës

rakovica 65 MODEL I Ri

10 500 EUR

26 Dhj 21:33 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Devoll

Belarus mtz 82 hp

6 000 LEK

17 Dhj 08:33 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Shkodër

Shitet

1 EUR Çmimi me zbritje

11 Nën 21:26 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Dibër

Shite korrse sip sllovne 185

28 Sht 18:59 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Shkodër

Shitet IMT . Ne gjendje te mire pune

19 Maj 01:45 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Shitet plug

900 EUR

11 Maj 13:56 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Kukës

Zetor Rakovica 65

5 800 EUR

09 Maj 18:25 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Korçë

Shes imt 65

29 Mar 16:06 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Tropojë

traktor super Rakovic 60

5 500 EUR

17 Shk 19:59 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Korçë

Shitet traktor dhe vitio

8 000 EUR

07 Jan 21:10 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Shkodër

Shitet zitori imt 539

8 000 EUR

06 Nën 23:54 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Pogradec

Trraktor TK 82 KW

1 111 LEK Çmimi me zbritje

09 Shk 10:04 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Shkodër

Shes zitor ne gjendje shum te mire.

750 000 LEK

26 Jan 20:18 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Korçë

RAkovica 65 bashke me mbjellse misri

11 000 LEK

26 Jan 20:18 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Korçë

Rakovica 65 bashk me mbjellse misri

11 000 LEK

07 Dhj 20:54 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Lushnjë

Shitet zitor marka IMT 40 kuaj fuqi,bashk me freze.

19 Nën 11:56 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Devoll

RENULT

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | IMT Model tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione