Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura IMT 542 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | IMT 542 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Tet 14:21 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Sarandë

Shitet IMT ne gjendje te mire pune

26 Dhj 20:14 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Korçë

Shitet okazion

07 Mar 22:30 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Lezhë

Imt 542

09 Shk 20:17 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Korçë

Shitet imt

3 900 LEK

08 Dhj 03:23 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Korçë

IMT 42 rimorke,plug,

5 000 LEK

19 Nën 14:20 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Korçë

Traktor IMT 56 kuaj fuqi + 7 vegla/pajisje punë.

12 000 000 LEK

22 Jan 08:20 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Berat

Ford

9 500 EUR

05 Qer 19:46 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Shkodër

SHITET FREZE NARDI GJENDJA SUPER

1 600 LEK

18 Pri 18:11 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Shkodër

IMT 542

5 500 LEK

06 Pri 12:03 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Shkodër

IMT 542 me timon hidraulik

19 Shk 13:31 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Lezhë

Okazione Traktori Imt542

5 850 LEK Çmimi me zbritje

07 Jan 17:16 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Lezhë

Traktor Okazione Imt542

6 500 LEK

08 Dhj 21:28 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Lezhë

Traktor Imt 542 Okazion

77 000 LEK

07 Dhj 20:39 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Lezhë

Shitet Traktori IMT 542kuaj fuqi

7 700 LEK

15 Sht 20:38 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Mallakastër

Zetori dhe traktor

1 EUR

14 Gush 20:39 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Elbasan

Traktor 549

19 Qer 16:12 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Elbasan

hi

04 Qer 23:11 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Lushnjë

Rakovica

3 500 EUR

22 Tet 18:49 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Shkodër

Zitor IMT

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | IMT 542 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione