Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura IMT 539 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | IMT 539 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Pri 12:47 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

IMT

6 200 EUR

20 Mar 18:59 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Korçë

Imt

4 000 EUR

17 Mar 17:42 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

Imt

17 Mar 15:31 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Kukës

Traktori

6 000 EUR

07 Mar 19:14 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Dibër

IMT 639

4 500 EUR

19 Shk 20:21 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

Traktori zotori imt

4 500 EUR

13 Shk 19:39 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Korçë

Shitet freza

6 LEK

11 Shk 21:28 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

IMT 539 viti 1992

31 Jan 19:41 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Korçë

Rimorkio

7 000 LEK

28 Jan 21:12 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Korçë

Rimorkio

65 000 LEK

27 Jan 16:45 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Korçë

Rimorkio

65 000 LEK

02 Jan 12:25 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

Shitet

6 000 EUR

28 Nën 18:19 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Lezhë

Shes freze dhe lese

900 EUR

23 Nën 20:48 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Lezhë

Shes lesa ne gjendje te mire

7 EUR

04 Nën 19:36 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Korçë

Pompe sperkatese

1 500 LEK

18 Sht 20:08 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Lezhë

Shes pompe spertatese

7 EUR

12 Sht 16:45 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

Imt 539

04 Sht 12:47 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Tiranë

Traktor imt

28 Korr 15:15 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Korçë

Kultivator

520 LEK Çmimi me zbritje

22 Maj 22:19 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Tiranë

Zotori traktori

19 Maj 17:51 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Korçë

Imt 539

7 000 EUR

27 Pri 09:25 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Kukës

Traktor 39 IMT (Zetor)

7 200 EUR

15 Pri 11:05 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Kukës

Traktori

07 Pri 17:52 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

Shitet per arsye emigrimi

6 000 LEK

23 Mar 18:43 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Durrës

Imt 539

4 000 LEK

23 Shk 20:18 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Korçë

IMT

5 200 LEK

17 Shk 17:13 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Has

Shitet Traktore IMT 539

5 200 EUR

25 Jan 21:38 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Durrës

Shitet

4 000 LEK

23 Jan 09:06 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Kukës

Traktor imt 539

4 500 EUR

21 Jan 00:36 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Kukës

Traktor imt 539

21 Jan 00:36 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

Shitet Per arsye emigrimi

6 000 LEK

20 Jan 22:38 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

Shitet Per arsye emigrimi

6 000 LEK

01 Jan 18:38 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

IMT 539 timon hidraulik

28 Dhj 13:31 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

Shiten Denga jonxhet- 5000 Lek

5 000 LEK

05 Dhj 14:51 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

Zetor imt39

1 LEK

06 Nën 19:46 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Korçë

Traktor imt 539

03 Nën 20:06 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Dibër

Imt 539 shitet per arsye mosperdorimi

4 600 000 LEK

30 Korr 11:26 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Pukë

Zitor

5 EUR

12 Qer 21:27 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Lezhë

Shes pompe spertatese

600 EUR

22 Pri 01:38 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Lezhë

Shes blug origjinal dhe pompe origjinale

1 250 EUR

15 Mar 11:26 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Korçë

Imt 539

4 700 EUR

08 Mar 12:10 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Lezhë

Shitet IMT 539

4 700 EUR

18 Jan 14:48 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Lezhë

IMT 539 delux + plugu

111 LEK

07 Dhj 09:46 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Lezhë

IMT 539

7 500 000 LEK

05 Dhj 19:29 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Lezhë

Traktor IMT 539

1 EUR

02 Dhj 13:10 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Lezhë

Shitet IMT 539 Delux

1 LEK

09 Tet 22:39 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Tropojë

Traktor imt 539

4 500 EUR

05 Korr 21:36 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Kukës

Traktor 539

12 Qer 22:08 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Kukës

Traktor

4 800 EUR

16 Maj 02:11 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Lezhë

shitet traktori IMT 539

5 500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | IMT 539 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione