Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura IMT Të gjitha në Shqipëria

533 , 47
539 , 172
542 , 20
558 , 4
560 , 16
577 , 29

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | IMT | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Maj 10:47 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Kukës

Deutz fahr 2.19-185cm me kardon në gjendje pune Mazgit

960 EUR

20 Maj 09:40 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Berat

RIMORK 4TON MODEL 2024

20 Maj 09:40 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Berat

Traktor IMT539.2DI 00KM

18 Maj 10:45 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Krujë

Traktor itm 539

8 000 LEK

18 Maj 10:38 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Kurbin

Traktor itm 539

8 000 LEK

17 Maj 07:33 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Krujë

Traktor 539

8 000 LEK

14 Maj 13:23 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

IMT 539 viti 2000

13 Maj 21:32 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Lezhë

Shes pompe spertatese

12 Maj 00:18 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Shkodër

Shitet IMT ne gjendje Perfekte

09 Maj 22:03 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

Imt

25 Pri 22:00 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

Traktori zotori imt

4 500 EUR

16 Pri 17:19 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Kukës

imt 539 viti prodhimit 1989 me 951 or poune

5 500 EUR

07 Pri 19:30 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Korçë

Internacional 43 kf

07 Pri 12:47 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

IMT

6 200 EUR

01 Pri 15:01 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Lushnjë

Zetor 4x4 40 kuaj fuqi

4 400 EUR

20 Mar 18:59 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Korçë

Imt

4 000 EUR

19 Mar 20:24 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Korçë

Okazion

50 000 LEK

17 Mar 15:31 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Kukës

Traktori

6 000 EUR

12 Mar 18:07 Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Korçë

Zetor

6 000 LEK

07 Mar 19:14 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Dibër

IMT 639

4 500 EUR

06 Mar 21:38 Traktorë  ·  IMT  ·  560  ·  Korçë

Zetor Dum Dum

111 111 LEK

06 Mar 21:28 Traktorë  ·  IMT  ·  560  ·  Korçë

Zetor Dum Dum

111 111 LEK

05 Mar 21:28 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Kukës

Shitet traktori david browen 990

05 Mar 21:09 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet traktori

13 Shk 19:39 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Korçë

Shitet freza

6 LEK

31 Jan 19:41 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Korçë

Rimorkio

7 000 LEK

28 Jan 21:12 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Korçë

Rimorkio

65 000 LEK

27 Jan 16:45 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Korçë

Rimorkio

65 000 LEK

26 Jan 18:02 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Korçë

Rimorkio

6 500 LEK

18 Jan 10:03 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Korçë

Okazion

50 000 LEK

07 Jan 18:52 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Kukës

rakovica 65 MODEL I Ri

10 500 EUR

02 Jan 12:25 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

Shitet

6 000 EUR

26 Dhj 21:33 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Devoll

Belarus mtz 82 hp

6 000 LEK

17 Dhj 08:33 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Shkodër

Shitet

1 EUR Çmimi me zbritje

28 Nën 18:19 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Lezhë

Shes freze dhe lese

900 EUR

23 Nën 20:48 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Lezhë

Shes lesa ne gjendje te mire

7 EUR

11 Nën 21:26 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Dibër

Shite korrse sip sllovne 185

04 Nën 19:36 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Korçë

Pompe sperkatese

1 500 LEK

31 Tet 21:00 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Korçë

Shitet imt 533 ka motorin me difekt

2 EUR

13 Tet 14:21 Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Sarandë

Shitet IMT ne gjendje te mire pune

28 Sht 18:59 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Shkodër

Shitet IMT . Ne gjendje te mire pune

18 Sht 20:08 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Lezhë

Shes pompe spertatese

7 EUR

12 Sht 16:45 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Shkodër

Imt 539

04 Sht 12:47 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Tiranë

Traktor imt

28 Korr 15:15 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Korçë

Kultivator

520 LEK Çmimi me zbritje

26 Qer 19:47 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Tropojë

Traktor IMT 533

3 500 EUR

22 Maj 22:19 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Tiranë

Zotori traktori

19 Maj 17:51 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Korçë

Imt 539

7 000 EUR

19 Maj 01:45 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Shitet plug

900 EUR

11 Maj 13:56 Traktorë  ·  IMT  ·  Model tjeter  ·  Kukës

Zetor Rakovica 65

5 800 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | IMT | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione