Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Traktor - Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Traktor,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Traktor Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:45 Të tjera  ·  Fier

Motorr Lombardini

22 Maj 02:05 Të tjera  ·  Fier

Shitet shkriftues toke origjinal Lem Kem .

1 260 EUR Çmimi me zbritje

15 Maj 11:57 Auto sallon Traktorë  ·  Fiat  ·  450  ·  Fier

FIAT 450 DT - OFERTE �� OFERTE �� OFERTE

5 999 EUR

Shitësit të Besuar
08 Maj 18:50 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Fier

shitet

9 LEK Çmimi me zbritje

07 Maj 13:57 Të tjera  ·  Fier

Pomp uji 4 polshe per traktor

350 LEK

07 Maj 13:56 Makina korrëse  ·  Fier

Pomp uji 4 polshe per traktor

400 LEK

05 Maj 21:44 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet

04 Maj 21:46 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  188  ·  Fier

Shitet traktor dt 75 3500 euro

3 500 EUR

19 Pri 16:34 Traktorë  ·  Kubota  ·  GL240  ·  Fier

shitet okazion traktor kubota gl221 i vitit 2010

9 LEK Çmimi me zbritje

08 Pri 12:15 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Renault  ·  Fier

Traktor Renault

17 EUR

05 Pri 20:56 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Landini  ·  Fier

traktor

6 500 EUR

05 Pri 20:46 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

traktor

21 000 EUR

10 Mar 16:14 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Carraro  ·  Fier

Shitet Traktor Carraro me frez, plug, rimorkjo, sperkatese

4 000 EUR

04 Mar 13:25 Makina korrëse  ·  Fier

Shitet korse bari per traktor

2 000 LEK

16 Shk 16:10 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Traktor dhe mbledhese bari

4 500 EUR

15 Shk 18:39 Traktorë  ·  Kubota  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Kubota traktor.

1 LEK

10 Shk 15:12 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Landini  ·  Fier

Landini 9880 Evolution

20 EUR

08 Shk 16:24 Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Traktor Jhon Deere 5820 Viti 2008,100

3 200 000 LEK

25 Jan 12:06 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

SHITET traktor fiat

1 800 LEK

21 Jan 20:33 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Traktor Deutz Fahr 8006. Okazion

14 000 EUR

20 Jan 21:44 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Belarus  ·  Fier

Shitet dt 54 ne gjendje pune Fier

3 500 000 LEK

18 Jan 07:07 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Fendt 308 ls

12 Jan 17:08 Traktorë  ·  Kubota  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Kubota traktor.

1 EUR

06 Jan 20:44 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Traktor Deutz Fahr 8006. Okazion

13 900 EUR Çmimi me zbritje

21 Dhj 00:12 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Fier

deutz agrostar 6.08

18 500 EUR

20 Dhj 20:05 Të tjera  ·  Fier

Kubota frez mashkio

1 LEK

19 Dhj 14:35 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  New Holland  ·  Fier

New holland 70-56

16 000 EUR

16 Dhj 11:12 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Traktor Lamborghini

18 000 EUR

11 Dhj 11:10 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shtitet Traktor

15 000 EUR

25 Nën 18:51 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Traktor dumdum

120 000 LEK

12 Nën 11:16 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Kabina per traktor Fiat, landini

1 LEK

11 Nën 08:54 Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Fier

John deere

15 LEK

09 Nën 15:19 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Traktor Renault

24 Tet 15:38 Traktorë  ·  Kubota  ·  L1802  ·  Fier

Kubota

5 500 LEK

21 Tet 15:02 Traktorë  ·  Kubota  ·  Model Tjeter  ·  Fier

KUBOTA ZL2002

1 LEK

02 Tet 11:26 Traktorë  ·  Kubota  ·  L1802  ·  Fier

traktor kubota

2 800 EUR

24 Sht 19:35 Të tjera  ·  Fier

Shitet ose ndrrohet plugu 2she nardi me tusqi

1 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Traktor | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione