Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni anije dhe skuterë uji: Gomone, varka, skafe, mjete peshkimi dhe më shumë!

Eksploroni koleksionin tonë të gjerë të anijeve dhe skuterëve të ujit, duke përfshirë anije peshkimi, anije me vela, skafe dhe jahte luksoze. Nga skuterët Yamaha tek Honda, ne ofrojmë një gamë të larmishme anijesh për entuziastët e lundrimit dhe motorëve të ujit.


Siguroni sigurinë në ujë me jelekët e shpëtimit dhe pajisjet tona cilësore të sigurisë. Plus, përmirësoni përvojën tuaj me përzgjedhjen tonë të kasetofonëve për argëtim në bord. Qoftë nëse keni nevojë për një motoskaf, jet ski ose ndonjë pajisje tjetër me motor uji, gjeni gjithçka që ju nevojitet pikërisht këtu.

10 Qer 18:43
Linku:
Skutera uji  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Jet ski 13000 euro

13 Qer 12:31
Linku:
Skutera uji  ·  SeaDoo  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Jetski motorr uji SeaDoo 2024 RXT X RS 0 ore

23 000 EUR

14 Qer 16:11
Linku:
Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Vlorë

SHITET SKAFI ME KARELIN OKAZION

3 500 EUR Çmimi me zbritje


Sot 10:20 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Durrës

Shitet Skaf

5 500 EUR

Sot 10:19 Të tjera  ·  Durrës

Yamaha 25 cv 40hp

700 EUR

Sot 09:30 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Durrës

Yamaha 80...4 tempi

4 400 EUR

Sot 07:51 Të tjera  ·  Vlorë

Shitet merkuri verado 300

1 EUR Çmimi me zbritje

Sot 07:38 Skutera uji  ·  Markë tjetër  ·  Johnson  ·  Vlorë

Jonson 9.9

500 EUR

Sot 02:15 Anije me motor  ·  Bayliner  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 01:56 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Evinrude  ·  Durrës

Okazio

5 000 EUR

Sot 00:09 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Cobra  ·  Tiranë

Shitet skaf

Dje 22:03 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Tiranë

Mercury 40 hp 2t viti 2000

1 200 EUR

Dje 19:22 Pjesë dhe pajisje  ·  Durrës

Pjese per skafe

1 EUR

Dje 19:22 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Tiranë

SHITET GOMONE 7 M SUPER GJENDJE

17 800 EUR

Dje 18:32 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Shitet Gomonja me motor

Dje 17:33 Të tjera  ·  Elbasan

Gomone 300 Mercury "Pholas Italy"

54 000 EUR

Dje 17:13 Skutera uji  ·  SeaDoo  ·  ROTAX  ·  Tiranë

Seadoo RXP 300 X Rs

Dje 16:22 Skutera uji  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

YAMAHA FX SHO SUPERCHARGED

8 000 EUR

Dje 15:02 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Skaf me motorr Yamaha 40 4T

8 000 EUR

Dje 14:55 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Gomone Sacs - Suzuki 40

5 500 EUR

Dje 14:55 Anije me motor  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Gomone 5m super aksesore

6 500 EUR

Dje 12:43 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Johnson  ·  Lezhë

2600 EURO ,Skaf me motorr Johnson 40 cv 2koh

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:56 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ranieri 2017 urus

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:53 Anije me motor  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET Gomone 5.5 M motorr 4 t 90 cv

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:52 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorra 4 kohësh injeksion

1 000 EUR

Dje 11:28 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Evinrude  ·  Elbasan

Gomone

18 000 EUR

Dje 11:26 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Durrës

Shiten Gomone

1 EUR

Dje 11:26 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Durrës

Shitet Gomone

1 EUR

Dje 11:26 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Durrës

Shitet Gomone

1 EUR

Dje 11:26 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shiten Skafe

1 EUR

Dje 11:26 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Durrës

Shitet Gomone

1 EUR

Dje 10:58 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Catamaran Hobie Cat 21

7 300 EUR

Dje 10:17 Auto sallon Skutera uji  ·  SeaDoo  ·  Seadoo  ·  Tiranë

2021 SEADOO GTI 170

16 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 09:50 Të tjera  ·  Vlorë

Grepa

50 EUR

Dje 09:39 Të tjera  ·  Vlorë

Linja peshkimi

350 EUR

Dje 09:07 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  WakeSetter  ·  Tiranë

Gommone smontueshme

650 EUR

Dje 09:07 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gomone te Vogla me motorr

450 EUR

Dje 08:57 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Tiranë

Yamaha parsun 15/20c

1 500 EUR

Dje 08:57 Pjesë dhe pajisje  ·  Tiranë

⚓️Motorr selva 6cv ⚓️

400 EUR

Dje 08:56 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Tiranë

Yamaha 9.9/15��

1 000 EUR

Dje 08:56 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

⚓️Gomone e re gjatesi 2.80

600 EUR

Dje 08:52 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Wooden  ·  Tiranë

⚓️Gomone suzumar⚓️

450 EUR

Dje 08:52 Anije me motor  ·  Honda  ·  Marine  ·  Tiranë

⚓️Gomone Honda⚓️

600 EUR

Dje 08:52 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Wooden  ·  Tiranë

⚓️gomone me rezine 3.50 gjatesi

800 EUR

Anije dhe skuterë uji: Destinacioni juaj përfundimtar për jahte, mjete lundrimi, motorr uji, jelek shpëtimi e shumë të tjera


Zhytuni në përzgjedhjen tonë të madhe, duke filluar nga anije peshkimi deri te anije me vela, skafet e shpejtë dhe jahtet e këndshëm. Nëse jeni duke kërkuar mjete lundrimi ose skuterë rekreativë për udhëtime çlodhëse, ne kemi opsionin e përsosur për ju.


Zbuloni markat e njohura si Yamaha dhe Honda, duke siguruar cilësi dhe performancë në çdo udhëtim. Siguria është parësore në ujë, kjo është arsyeja pse ne ofrojmë jelekë shpëtimi më të fundit dhe mjete peshkimi thelbësore për t'ju pajisur për çdo ekskursion detar. Për argëtim shtesë, shfletoni gamën tonë të kasetofonëve, duke përmirësuar përvojën tuaj me muzikën dhe audion gjatë lundrimit.Zbuloni mjete lundruese në MerrJep.al | Skaf, gomone, varka, skuter uji


Në MerrJep.al, gjetja e anijes ose jet ski-t tuaj ideal është mjaft e lehtë. Platforma jonë miqësore për përdoruesit pret një gamë të larmishme mjetesh ujore, nga anije peshkimi deri te jahte, duke ofruar produkte për çdo lloj entuziastësh të ujit.


Navigoni nëpër listat tona të gjera që përmbajnë marka të besuara si Yamaha dhe Honda, duke siguruar besueshmëri dhe performancë në çdo udhëtim. Keni nevojë për pajisje sigurie ose mjete peshkimi? Ne ju ndihmojmë me jelekë shpëtimi, mjete peshkimi, madje edhe kasetofon për argëtim në bord.


Mund të kërkoni me fjalët kyçe si "shitet anije", ose "skuter uji në shitje". Mundet gjithashtu të tregoheni më specifikë në kërkimin tuaj duke shkruar në kutinë e kërkimit "shitet model Rio 540 Cabin viti 2022". Për më tepër ne j'ua bëjmë akoma më të lehtë kërkimin duke ju mundësuar të kerkoni në Google atë që dëshironi duke i vënë prapashtesën "merrjep", përshembull "makina lundruese nga Kina në shitje merrjep".


Pavarësisht nëse jeni në kërkim të një skafi të shkëlqyeshëm për aventura të mbushura me adrenalinë ose një anije me vela për udhëtime të qeta, MerrJep.al është destinacioni juaj i preferuar.


Shisni mjetin tuaj ujor me lehtësi në MerrJep.al!


Shitja e anijes apo jet skive nuk ka qenë kurrë më e thjeshtë me MerrJep.al. Platforma jonë ofron një përvojë pa probleme për shitësit, duke ju lejuar të arrini një audiencë të gjerë blerësish potencialë shpejt dhe me efikasitet.


Qoftë nëse po ofroni një anije peshkimi, anije me vela, skaf ose jaht, ndërfaqja jonë miqësore për përdoruesit e bën listimin e anijes tuaj të lehtë. Paraqitni anijen tuaj së bashku me markat e besuara si Yamaha dhe Honda, duke theksuar veçoritë dhe specifikimet e tij për të tërhequr blerës të interesuar.


Për më tepër, mund të listoni gjithashtu aksesorë si jelekët e shpëtimit, mjetet e peshkimit dhe kasetofonët për të rritur vlerën e ofertës suaj. Me MerrJep.al, shitja e pajisjeve motorike të ujit është po aq e qetë sa lundrimi në ujëra të qeta.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione