Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Anije me Motorë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Suzuki , 506
Yamaha , 1
Shetland , 13
WellCraft , 18
Honda , 188
Bayliner , 56
Yamaha , 730
SeaDoo , 40

Anije me motor të reja dhe të përdorura në shitje. Blej anije të ndryshme me motor si skaf, gomone me motorë, vark peshkimi, mini jaht, anije peshkimi, dhe shumë të tjera. Kërkoni për anije të markave dhe modeleve të ndryshme në kutinë e kërkimit dhe shikoni njoftimet për anije me motorë në shitje me çmimet më të arsyeshme.


Posedoni anije me motor nga markat e ndryshme? Bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë MerrJep.al. Krijo njoftime tani!28 Maj 08:38
Linku:
Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

SKAF okazion

135 000 EUR Çmimi me zbritje


Sot 18:37 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Leva

200 EUR

Sot 16:47 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Durrës

Shiten Gomone

1 EUR

Sot 16:47 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Durrës

Shitet Gomone

1 EUR

Sot 16:47 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Durrës

Shitet Gomone

1 EUR

Sot 16:47 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shiten Skafe

1 EUR

Sot 15:56 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet Varke Rezine

1 800 EUR

Online
Sot 14:40 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Durrës

Skaf per shitje ose nderrim

12 000 EUR

Sot 14:09 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Tiranë

2 yamaha 250

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:09 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Suzuki evinrud

4 800 EUR

Sot 11:02 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Shitet Gomonja me motor

Sot 07:48 Anije me motor  ·  Bayliner  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Skaf 8.5 metra okazion

14 000 EUR

Sot 07:22 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gomone te Vogla me motorr

450 EUR

Sot 07:17 Anije me motor  ·  Selva Marine  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

✅Gomone te ndryshme ✅

1 234 EUR

Sot 07:17 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gomone 2,45

600 EUR

Sot 07:17 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

✅Gomone 3.80 gjatesi ✅

600 EUR

Sot 07:15 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gomone zodiac

550 EUR

Sot 07:14 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gomone 2.40 gjatesi

450 EUR

Sot 05:37 Anije me motor  ·  SeaDoo  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

SHITET SKAF

20 000 EUR

Sot 00:52 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Skaf 7.5 m motorr suzuki 300

20 000 EUR

Sot 00:44 Anije me motor  ·  Bayliner  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 21:21 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Vlorë

SHITET SKAFI ME KARELIN OKAZION

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:48 Anije me motor  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Gomone 5m super aksesore

6 500 EUR

Dje 16:48 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Gomone Sacs - Suzuki 40

5 500 EUR

Dje 09:53 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GOMONE 2016 6M SUZUKI 140

25 000 EUR

28 Maj 18:38 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Gomone Apex motor 90 merkuri

12 500 EUR

28 Maj 18:25 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Tiranë

Okazion skafi shitet ndrrohet me makine +-

7 200 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 16:30 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Tiranë

SHITET GOMONE ME MOTORR

950 EUR

28 Maj 16:16 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Evinrude  ·  Vlorë

Gomone Bat 5 Baltic

5 500 EUR

28 Maj 11:03 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet motor gomone I vogël. Marka Demon

140 EUR

28 Maj 10:21 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Gomone Tubolar Carbon 9 metro 2021

80 000 EUR

28 Maj 08:38 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

SKAF okazion

135 000 EUR Çmimi me zbritje

27 Maj 22:12 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Shitet skaf 7m

18 000 EUR

27 Maj 14:38 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet gomone 7M me motorr 225hp

26 800 EUR

27 Maj 12:43 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Durrës

Gomone Salpa Soleil 23 Yamaha xcb 200 hp

75 000 EUR

27 Maj 12:18 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Vlorë

Shes motora 4 kohesh

1 500 EUR

27 Maj 00:02 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Tiranë

Yamaha parsun 15/20c

1 500 EUR

26 Maj 23:56 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gomone suzumar 360 e re ��

150 000 LEK

26 Maj 23:53 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Tiranë

Yamaha 9.9/15��

1 000 EUR

26 Maj 18:59 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Tiranë

Gomone-karrel

2 600 EUR Çmimi me zbritje

25 Maj 20:19 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Durrës

Yamaha 80...4 tempi

4 400 EUR

25 Maj 18:08 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Lushnjë

Mercury 4hp

700 EUR

25 Maj 11:41 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet : Skaf , Molinar

1 EUR

25 Maj 11:33 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Evinrude  ·  Shkodër

Okazion-Evinrude 115 etc

25 Maj 11:33 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Shkodër

Okazion-mercury 40 four strok

25 Maj 11:31 Anije me motor  ·  Honda  ·  Marine  ·  Shkodër

Okazion-Honda 8 four strok

25 Maj 11:31 Anije me motor  ·  Honda  ·  Marine  ·  Shkodër

Okazion-Honda 8 four strok


MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të anijeve me motorë nga markat dhe modelet e ndryshe. Shikoni njoftimet për skaf, mini jaht, varka, varka peshkimi apo anije peshkimi dhe shumë të tjera.


Të gjitha llojet e anijeve me motor në shitje


Në MerrJep.al ju mund të gjeni anijen që ju përshtatet juve në mesin e mijëra njoftimeve. Gjeni anije me motor nga më të ndryshmet si Skaf Suzuki, Gomone me motor Suzuki, Honda marine, Honda 50 CV, Honda Four Stroke, Mercury Marine, Selva 25 HP, Selva Marine, Mostro Yamaha, Yamaha F350 Fostroke, Yamaha S, Yamah Foribord, Yamah 50HP, Coverline 640, Sea Doo, Sea Doo Bombardier, Sea doo Spark, dhe shumë marka dhe modele të tjera në shitje.


Blej dhe shit anije me motor në MerrJep.al


Nëse posedoni anije të ndryshme me motor të reja apo të përdorura ju mund ti shisni ato lehtëdhe shpejtë në MerrJep.al. Krijo njoftime sot duke plotësuar formularin me tëdhëna të anijes dhe shisni skaf, minijaht, jaht, gomone me motorë, varka me motor, anije peshkimi dhe mjete të ndryshme.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione