Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

wc per tualet - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe wc per tualet,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj wc per tualet Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 1 +1 ME QIRA, NE ZONEN E FRESKUT, TIRANE!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
08 Pri 14:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Duplex me qira prane 21 Dhjetorit

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
18 Mar 20:12 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet apartament me qera 2+1+1

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Mar 16:18 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet apartament me qera 2+ 1 ( ballkon dhe papafingo)

450 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
27 Nën 03:04 Apartamente  ·  Tiranë

Ultra Apt me **Cmim OKAZION: 3+1+2 WC +Verande

161 000 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Tet 17:59 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qira 1+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
09 Tet 17:52 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qira 1+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
27 Sht 17:14 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 2+1,Rruga e Kavajes,perballe, Deliorgjit.

159 000 EUR

18 Maj 00:26 Apartamente  ·  Tiranë

�� SHITET APARTAMENT KLERINGU OKAZION ISH FUSHA E AVIACIONI

Numri i dhomave: 1
15 Maj 22:29 Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT KLERINGU OKAZION

Numri i dhomave: 1
25 Pri 15:49 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA'' PETI '' TEK LIQENI I THATE

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Pri 13:09 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me Qera Apartament 2+1 te Rruga Pjeter Budi

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Pri 10:30 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 1+1,Rruga Ndre Mjeda

108 000 EUR

Numri i dhomave: 1
12 Pri 16:50 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, RR. BARRIKADAVE, APARTAMENT 1+1 !

133 000 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Mar 15:05 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament Okazion 1+1 ne zonën e Freskut

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Mar 11:57 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 ne Astir.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
26 Mar 12:36 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA'' PETI '' TEK LIQENI I THATE !

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Mar 20:24 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, RR. BARRIKADAVE, APARTAMENT 1+1 !

133 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Mar 20:21 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, RR. BARRIKADAVE, APARTAMENT 2+1+2 TUALETE !

177 600 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Mar 11:52 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA'' PETI '' TEK LIQENI I THATE !

82 550 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Mar 11:44 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA'' PETI '' TEK LIQENI I THATE !

117 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Mar 00:52 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA'' PETI '' TEK LIQENI I THATE !

117 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Mar 17:47 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA'' PETI '' TEK LIQENI I THATE !

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Mar 14:09 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA'' PETI '' TEK LIQENI I THATE !

82 550 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Mar 20:54 Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, RR. BARRIKADAVE, APARTAMENT 2+1 !

138 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Mar 23:06 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Super Apartament 2+1 tek Kompleksi Magnet

206 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
01 Mar 18:41 Vila  ·  Tiranë

Shitet Vile 2- kateshe ne Alidem

275 000 EUR

01 Mar 18:35 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera Apartament 1+1 Tek Selvia,Tirane

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
27 Shk 20:35 Vila  ·  Tiranë

Jepet Me Qera Apartament 1+1 tek Rruga Todi Shkurti

350 EUR / muaj

15 Shk 15:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1+ 2 BALLKONE, REZIDENCA EMI 6, TIRANË

83 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
11 Jan 22:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Vizitoni Faqen

800 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Nën 23:01 Kafshë shtëpiake  ·  Mace  ·  Tiranë

Tualet per mace dhe aksesore te tjere

30 EUR

24 Sht 14:33 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+POSTEPARKIMI

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
09 Sht 01:42 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 4+1 ME QIRA

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
30 Gush 10:22 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtepi me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj wc per tualet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione