Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Për fëmijë Të gjitha në Tiranë

Lodra , 1533
Veshje , 401

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Për fëmijë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Për fëmijë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:06 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Govate+tavolin larje

5 900 LEK Çmimi me zbritje

Sot 00:05 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Kangur Bebi firme angleze

1 990 LEK Çmimi me zbritje

Dje 22:58 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karroce 3in1

25 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Maxi cosi sexholino SHITUR

2 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Lodra  ·  Tiranë

Makina per femije

15 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Foppapedretti

6 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Lorelli 2in1

7 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Chicco bubble nest oqean

7 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Simbling board Universal

4 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Aparat Formula Baby

12 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Stokke trailz

400 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karroce Anex e/type

600 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Shiten te reja

500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karroce Argus 2in1

18 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Shitet karroca teke

3 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Foppapedretti ecopass iwood stroller

11 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Baby seat Bumbo

48 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

CAM kosh portativ

80 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Baby bath Cam Volare

49 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:58 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Shitet karroce

3 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:48 Lodra  ·  Tiranë

Poni me muzike

3 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 21:23 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karroce teke portative

8 000 LEK

Dje 21:16 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karroce 3 ne 1

35 000 LEK

Dje 21:06 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karroce 3 ne 1

35 000 LEK

Dje 20:36 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Set karroce dhe serxholino

250 LEK

Dje 19:18 Lodra  ·  Tiranë

Patina nr 36

101 EUR

Dje 19:18 Lodra  ·  Tiranë

3 PATINA ALUMIN SPECIAL

101 EUR

Dje 09:18 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karrige ushqimi e firmes"Cam"

9 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Korr 22:51 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karrocë bebesh Inglesina

100 EUR

19 Korr 22:50 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Ulese femijesh per makine

100 EUR

19 Korr 10:44 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karroce per femije

3 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Korr 10:44 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

SEXHOLINO

2 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Korr 08:45 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Shite Kangur bebi ardhur nga Anglia

3 500 LEK Çmimi me zbritje

19 Korr 08:45 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Shiten radio bebi ardhur nga Anglia

3 500 LEK Çmimi me zbritje

18 Korr 22:35 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Shitet seggiolino Cybex

75 EUR Çmimi me zbritje

18 Korr 19:55 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

SHITET KARROCE PER FEMIJE

350 LEK

18 Korr 15:49 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karroce Michelino

14 400 LEK Çmimi me zbritje

18 Korr 13:42 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karroce trio Inglesina + 1 passeggino Hauck

25 000 LEK

18 Korr 13:35 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karroce cader/udhetime/verore

3 500 LEK Çmimi me zbritje

17 Korr 22:38 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Sterilizues dhe ngrohes biberona Chicco

4 500 LEK Çmimi me zbritje

17 Korr 21:50 Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karroce Trio per binjake

600 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Për fëmijë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Për fëmijë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione