Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

stativ - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe stativ,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj stativ Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Qer 20:20 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Field Recorder Sony PCM D-50

45 000 LEK

22 Qer 11:33 Të tjera  ·  Dibër

Vegla muzikore

2 000 LEK

04 Qer 10:11 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Video kamera  ·  Tiranë

Tripod + Rrota

18 000 LEK Çmimi me zbritje

10 Maj 14:36 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Të tjera  ·  Krujë

FBT

6 500 EUR

03 Pri 18:32 Të tjera  ·  Tiranë

Krevat pacienti manual

70 000 LEK

02 Pri 18:21 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet krevat spitalor elektrik , krevat pacienti

80 000 LEK

24 Shk 16:34 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Pop Filter + Stativ

35 EUR

17 Shk 02:23 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Pajisje studio

700 LEK

14 Shk 23:50 Film dhe Muzikë  ·  Muzikë  ·  Tiranë

Karte zeri, kufje, stativ, pop filter, mikrofon

700 LEK

25 Jan 22:17 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

mikrofon SHURE SG58

6 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Dhj 07:14 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Video kamera  ·  Tiranë

Red Dragon X 6K

8 000 EUR

24 Nën 14:46 Të tjera  ·  Durrës

Shitet stativ per biciklete

50 LEK

10 Korr 22:16 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Stativ Telefoni

3 000 LEK

03 Nën 20:07 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Korg  ·  PA  ·  Tiranë

korg pa700

800 EUR

02 Nën 22:30 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Korg  ·  PA  ·  Tiranë

korg pa700

800 EUR

01 Nën 13:09 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre  ·  Korg  ·  PA  ·  Tiranë

korg pa700

800 EUR

18 Shk 05:49 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

Set Profesional per studio

8 490 EUR

25 Jan 18:44 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Durrës

Paisje per studjo

13 Nën 11:31 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shiten

3 200 EUR

04 Tet 12:47 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Violin

01 Sht 23:02 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Durrës

Bokse per dj

1 800 EUR

20 Qer 12:58 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet Kamer 2K dhe Pjese Kompjuteri

250 EUR

19 Qer 23:56 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shitet paisjet per tixhej

1 500 EUR

20 Mar 15:51 Film dhe Muzikë  ·  Muzikë  ·  Tiranë

Stativa Stativ Kamalec

5 000 LEK

01 Shk 08:55 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Kurbin

Serato sx+valixhe+stativ

750 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj stativ | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione