Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Dibër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Korr 01:31
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Dibër

Passat B6 - 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Sot 06:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dibër

golf 6

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:09 Shërbime  ·  Kontabiliste/Financiare/Juridike  ·  Dibër

ofertë kredi

1 000 EUR

Online
Dje 09:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Dibër

Passat B6 - 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Korr 19:08 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Dibër

Mitsubishi Pajero

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Korr 18:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Dibër

Aklas Automat Advangard

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 18:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Dibër

Aklas Automat Nafte

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 18:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Dibër

A-class Automat AVANTGARD

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 14:29 Makina  ·  Volvo  ·  V40  ·  Dibër

Volvo V40 D2 1.6 Diesel

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 12:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Dibër

Passat B6 - 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Korr 01:31
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Dibër

Passat B6 - 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Korr 01:27 Të tjera  ·  Dibër

Shiten dhite

8 000 EUR

17 Korr 00:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Dibër

Merxedez-Benz C 220 Automat, Avangard

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 22:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Dibër

Shitet dhe nrrohet 2 . 5 miljon

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Korr 20:05 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Dibër

Chevrolet 4x4 viti 2008

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 16:15 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Dibër

OKAZION Audi A6 2.0 atomat S Line 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 14:30 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Dibër

audi a3 2007 pa dogan

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Korr 13:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Dibër

Passat B6 - 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Korr 07:50 Të tjera  ·  Dibër

Shiten dhi misiri

8 000 EUR

14 Korr 19:11 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Dibër

Kredi ndërmjet individit

14 Korr 08:45 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Dibër

Shitet Range Rover Sport 3.6 naft V8

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 08:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Dibër

VW Touran DSG 8G Tronic 1.9 Super gjendje VP 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Korr 22:41 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Dibër

Shitet ose nderrohet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 18:32 Të tjera  ·  Dibër

Ne rekrutojmë njerëz dinamikë

13 Korr 13:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dibër

Golf 6

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 12:46 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Dibër

Kredi për krijimin e biznesit

13 Korr 12:46 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Dibër

Kredi ndërmjet individit

12 Korr 21:57 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Dibër

Mercedes benz e 300 om 606

1 800 LEK

12 Korr 21:49 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Dibër

Kredi për krijimin e biznesit

12 Korr 10:48 Të tjera  ·  Dibër

Theophylline 58-55-9

10 EUR

12 Korr 09:38 Apartamente  ·  Dibër

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT!

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Korr 09:32 Apartamente  ·  Dibër

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE PLAZH HEKURUDHA!

400 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione