Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Devoll

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Devoll,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Devoll ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Korr 22:10 Makina për kamping  ·  Devoll

Rulotë për kamping

6 000 EUR

14 Korr 19:10 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Devoll

Kredi bujqësore

13 Korr 12:46 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Devoll

Kredi bujqësore

12 Korr 21:49 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Devoll

Kredi ndërmjet individit

12 Korr 11:42 Të tjera  ·  Devoll

ofertë kredi

1 000 EUR

Online
10 Korr 16:19 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Devoll

Shesim per arsye mosperdorimi

3 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 21:21 Të tjera  ·  Devoll

Fustan Nuserie

450 EUR

08 Korr 21:18 Të tjera  ·  Devoll

Fustan Nuserie

300 EUR

08 Korr 21:09 Të tjera  ·  Devoll

Fustan Nuserie

300 EUR

08 Korr 21:05 Të tjera  ·  Devoll

Fustan Nuserie

200 EUR

08 Korr 21:01 Dyqan Të tjera  ·  Devoll

Fustan Nuserie

200 EUR

Shitësit të Besuar
07 Korr 21:48 Makina  ·  Artega  ·  Model tjetër  ·  Devoll

Ksssk

222 LEK

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 10:34 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Devoll

Këlyshët në dispozicion

650 EUR

05 Korr 08:27 Moped (nën 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Devoll

dhfrj

52 EUR

04 Korr 11:28 Motorra (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Aeon  ·  Cobra  ·  Devoll

dhfrj

52 LEK

04 Korr 10:56 Moped (nën 50cc)  ·  Baotian  ·  Model Tjeter  ·  Devoll

dhfrj

52 LEK

04 Korr 07:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Devoll

Okazion

41 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 22:16 Motorra (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Baotian  ·  Model Tjeter  ·  Devoll

Biciklet

2 000 LEK

02 Korr 17:20 Shtëpi  ·  Devoll

Shitet

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
30 Qer 05:05 Makina  ·  Citroën  ·  ZX  ·  Devoll

Shitet Citroen ZX monte carlo

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 12:26 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Devoll

Jeep 4.0 gas OF ROAD

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Qer 13:06 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Devoll

TORNO

6 000 EUR

25 Qer 04:17 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Devoll

TORNO UNIVERSALE

6 000 EUR

22 Qer 17:33 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Devoll

Shes qenushin Maltese në Prishtinë.

300 EUR

22 Qer 15:10 Makina për kamping  ·  Devoll

Rulotë për kamping

6 000 EUR

21 Qer 17:30 Dyqan Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Devoll

Fustan Nuserie

500 EUR

Shitësit të Besuar
20 Qer 19:17 Të tjera  ·  Devoll

Shazllone

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Devoll juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione