Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura MBK Të gjitha në Shqipëria

Skyliner , 29
ymaha , 7

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motorra (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motorra (mbi 50cc) | MBK | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Korr 12:51 Motorra (mbi 50cc)  ·  MBK  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

2500 € me letra te sapo prera

2 500 LEK

03 Korr 02:54 Motorra (mbi 50cc)  ·  MBK  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Shitet YAMAHA

1 000 LEK

09 Tet 17:52 Sportiv  ·  MBK  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet ne gjendje te mir

500 LEK

23 Pri 23:05 Offroad/Terren  ·  MBK  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet motorri

180 EUR Çmimi me zbritje

03 Nën 14:36 Skuterë  ·  MBK  ·  ymaha  ·  Kavajë

Ymaha 125cc

800 000 LEK

21 Sht 17:55 Skuterë  ·  MBK  ·  ymaha  ·  Tiranë

Shitet yamaha mbk 125cc

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
02 Sht 17:07 Skuterë  ·  MBK  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Skuter MBK

35 000 LEK

Viti: 2000
04 Maj 23:43 Skuterë  ·  MBK  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PGO BIG MAX

400 LEK

Viti: 2012
17 Mar 23:21 Skuterë  ·  MBK  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Super gjendje

400 LEK

Viti: 2009
08 Dhj 12:56 Skuterë  ·  MBK  ·  ymaha  ·  Tiranë

X max 400cc ABS 2016

4 100 EUR

26 Tet 22:20 Skuterë  ·  MBK  ·  ymaha  ·  Lushnjë

Yamaha 50c mbk

300 EUR

Viti: 2002
14 Sht 08:59 Skuterë  ·  MBK  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Skuter MBK flipers

400 EUR

Viti: 2000
07 Sht 01:14 Skuterë  ·  MBK  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet skuter

250 EUR

Viti: 1995
10 Gush 21:48 Skuterë  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Tiranë

Okazion

500 EUR

Viti: 2000
05 Gush 21:16 Skuterë  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Tiranë

Okazion

600 EUR

Viti: 2000
27 Pri 22:09 Të tjera  ·  MBK  ·  ymaha  ·  Tiranë

Mbk Ymaha 1995

2 000 EUR

Viti: 1995
28 Shk 19:00 Skuterë  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Korçë

Shitet

200 LEK

Viti: 2009
15 Shk 12:37 Skuterë  ·  MBK  ·  ymaha  ·  Korçë

yamaha 125 cc

300 LEK

Viti: 2001
02 Dhj 14:57 Sportiv  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Durrës

durres

80 EUR

Viti: 2018
13 Korr 00:15 Sportiv  ·  MBK  ·  ymaha  ·  Durrës

Kollodok r1

300 EUR

Viti: 2005
26 Qer 14:29 Sportiv  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Durrës

biciklet

140 LEK

Viti: 2019
08 Maj 11:37 Sportiv  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Durrës

Biciklete

150 EUR

Viti: 2019
21 Pri 20:06 Skuterë  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Berat

Yamaha Majesty 150 cc

270 LEK

Viti: 2000
30 Jan 14:20 Skuterë  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Tiranë

Motorr

1 100 EUR

Viti: 2005
22 Dhj 14:00 Skuterë  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Tiranë

Shitet motor 50cc

500 EUR

Viti: 1998
14 Dhj 10:00 Skuterë  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Vlorë

Yamaha skyline

9 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1999
04 Tet 21:06 Skuterë  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Lezhë

Skuter

Viti: 2004
22 Gush 09:20 Skuterë  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Tiranë

Okazion sot Yamaha majestic 150cc 170milek vtm sot

170 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
09 Qer 12:20 Skuterë  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Lezhë

Motor

Viti: 2004
01 Maj 07:33 Skuterë  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Tiranë

Motor Skuter MBK Skyliner 125 cc

850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
23 Pri 09:40 Sportiv  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Librazhd

Shitet motorri

250 EUR

Viti: 2010
08 Mar 18:11 Skuterë  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Shkodër

MBK 600 euro

600 EUR

Viti: 2010
22 Shk 17:32 Sportiv  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Elbasan

biciklet 28

200 LEK

Viti: 2015
09 Tet 21:37 Të tjera  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Tiranë

Motorr

Viti: 1998
23 Gush 12:22 Skuterë  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Tiranë

Skuter

800 EUR

Viti: 2002
23 Gush 12:14 Skuterë  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Tiranë

Skuter

900 EUR

Viti: 2000
30 Korr 11:43 Skuterë  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Lezhë

Mbk 49 kubik

200 EUR

Viti: 2000
14 Korr 16:28 Skuterë  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Kurbin

motorr

35 000 LEK

Viti: 2000
14 Korr 16:16 Skuterë  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Kurbin

motorr

35 000 LEK

Viti: 2000
31 Mar 20:26 Skuterë  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Korçë

MBK Skyliner 125 2002

36 000 LEK

Viti: 2002
07 Korr 13:28 Sportiv  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Tiranë

motorr i ri

25 000 LEK

Viti: 2014
27 Pri 19:41 Motorra (mbi 50cc)  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Tiranë

biciklet nga gjermania

Viti: 2009
20 Pri 21:18 Skuterë  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Dibër

Motorr per arsie mos perdorimi

1 500 LEK

Viti: 2002
13 Pri 20:30 Skuterë  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Durrës

SHITET MOTORR 250 CC

1 100 EUR

Viti: 2003
12 Pri 21:49 Skuterë  ·  MBK  ·  Skyliner  ·  Shkodër

MBK

400 EUR

Viti: 2011

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motorra (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motorra (mbi 50cc) | MBK | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione