Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benc - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 1848
Ford , 38
Audi , 30
BMW , 12
Toyota , 9
Smart , 4
Hyundai , 3
Peugeot , 3
Porsche , 3
Mazda , 2
Opel , 2
Škoda , 2
Fiat , 2
Renault , 2
Bentley , 2
Lancia , 2
Isuzu , 1
Nissan , 1
Chrysler , 1
BAIC , 1
Seat , 1
Hummer , 1
Citroën , 1
Volvo , 1
Jeep , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benc,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benc Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:00 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS 2.0 BENZINE GAZ PERFEKT

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:58 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

MAZDA 5 SUPER GJENDJE 2.0 BENZINE

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C 300 2012

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:55 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN JETTA 2.5 BENZINE PERFEKT

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:25 Makina  ·  Ford  ·  Focus C-Max  ·  Tiranë

����Ford C-Max 2 Naft 2009 Full Panorama, Nga zvicra����

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:25 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

����Mitsubishi Outlander 2013 Nafte, Automat, Panorama, Full

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:16 Makina  ·  Hyundai  ·  i40  ·  Tiranë

Hyundai i40 1.7 nafte 2014

6 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:15 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi a6 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

OKAZION Mercedes Benz E220 CDI Full Opsion

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

OKAZION Audi Q7 S Line 3.0 Nafte Viti 2012 FULL

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:45 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VW JETTA 2019 �� AUTOMAT - GJENDJE PERFEKTE

13 490 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:43 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

��TOYOTA YARIS - 2009 - 1.4 NAFTE - 0692126959

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:33 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 2997cc nafte 2013 OKAZION

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 17:28 Makina  ·  Peugeot  ·  508  ·  Tiranë

Peugeot 508 nafte 2.0 vitit 2012 okazion

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 17:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan 2.0 nafte TDI (me te gjitha opsionet) OKAZION!!!

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 16:30 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

��OKAZION �� Volvo V50, 2008, 1.6 nafte

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:06 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A3 35 TDI S-LINE VITI 2016

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 02:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Tiranë

✅Mercedes-Benc - C 203. Look Amg 2.4,V6 Benzin-Gaz.

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 01:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

����C180 Benzine+Gaz Automat ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 19:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Tiranë

✅Mercedes-Benc - W203 Look Amg,Benzin,Gaz 2.4 V6

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Korr 10:00 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  IQ  ·  Tiranë

TOYOTA IQ�� AUTOMATIKE - 2009 - 5500 EURO

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
11 Korr 09:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Mercedes benz E class 2015

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 14:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

OKAZION! E-CLASS 350 SUPER GJENDJE

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 09:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes E200 naft automat 2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 08:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz C300

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 20:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes benc

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 13:38 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota yaris

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
07 Korr 13:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet mercedes benz

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Korr 12:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 63 AMG  ·  Tiranë

Mercedes Benz C63 Edition one

42 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Korr 12:53 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Shitet dyqani mundesi nderrimi me makin

115 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Korr 14:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz Vito 220 2017 4x4 8+1 vende

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 20:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Benz Mercedes

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Korr 19:37 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford Kuga Titanium 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Qer 17:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen GOLF 6 1.6 TDI AUTOMATIK 4600€

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Qer 09:03 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 13:09 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMW SERIA 1 120d

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 06:02 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Shitet Porsche Cayenne 2013 3l nafte

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Qer 19:32 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Qer 19:22 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Qer 11:47 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Tiranë

1.6 nafte 2010 shitet nderrohet okazion

2 500 EUR

23 Qer 23:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Shitje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 17:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet mercedes Benc

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 10:20 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 22:33 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 15:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Mercedes benc SPRINTER.

15 000 EUR

20 Qer 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Mercedes Benc VITO

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 05:10 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 sportback s-line look 2011 3.0l nafte

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benc | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione