Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Smart Të gjitha në Tiranë

Crossblade , 40
ForFour , 735
ForTwo , 3602
Roadster , 27

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Smart | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Korr 14:28
Linku:
Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

Shitet Smart ForoFour

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 01:00 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:22 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart fortwo super gjendje !behet me ndrim!

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 23:29 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Edition 1, 1000cc, 2016

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Dje 21:54 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 600 benzin letrat sapo paguara

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:50 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

SMART-Nafte 2007 Kondicioner Gjermania����

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:40 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet makine

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Dje 21:38 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

smart

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:42 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

SMART 1.0 BENZIN AUTOMAT VITI 2012

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:11 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

SMART Nafte

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:09 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart For-Two Cabrio FULL

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 07:32 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Fortwo 0.800 cdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Korr 21:47 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart ForTwo

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Korr 21:42 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet SMART PRIME EQ. BRABUS EDITION ONE ELEKTRIK

18 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Korr 19:46 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 600 benzin letrat sapo paguara

1 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 17:41 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 451

3 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Korr 14:28
Linku:
Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

Shitet Smart ForoFour

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 13:28 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet

235 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 13:00 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

SUPER SMART

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Korr 11:29 Makina  ·  Smart  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Smart 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 22:17 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart for tw

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Korr 18:37 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

Smart for fur

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Korr 15:09 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

Shitet Smart ForFour

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 14:55 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

Shitet Smart For Four Automat 1.5 Nafte /2500 Euro

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 14:31 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

Shitet Smart ForFour 1.5 benzin - gaz, 2006

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 08:51 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Korr 21:01 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 800cc Nafte

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 20:48 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart for two okazion

1 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 18:56 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet Smart NIGHT ORANGE EDITION 800 Nafte

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Korr 15:20 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

Shitet Smarti Forfour 0676608361

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
09 Korr 12:57 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Fortwo 800cdi

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Korr 09:21 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION!SMART 2016 1.0 BENZIN!

7 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Korr 21:42 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart fortwo 700 benzin

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Korr 20:58 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

SHITUR……… Smart 700 cc Super Gjendje

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Korr 15:13 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet Smar ForTwo 700cc

3 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Korr 21:54 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Okazion i sapoardhur nga zvicra

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Korr 20:34 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Korr 22:07 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet smart super gjendje

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Korr 19:43 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart ForTwo 800 CDI AUTOMAT

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Korr 11:58 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 1.0benzin Automatic 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Korr 22:57 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

Super gjendje 1.5 benzine gaz

4 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 19:25 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart fortwo

1 111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Korr 10:55 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Fortwo Nafte

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 08:26 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

smart fortwo 2007 benzin automat

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Korr 02:54 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 451

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Korr 11:38 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

Shitet ��Okazion��

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Korr 10:23 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 2016 si i ri

5 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Korr 08:23 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

Smart Forfour 1.3cc Zvicra

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Qer 14:57 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Okazion

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 09:54 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet ��Okazion��

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Smart | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione