Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hyundai - Makina Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Hyundai , 2668
Audi , 296
BMW , 163
Volvo , 152
Ford , 131
Toyota , 81
Land Rover , 67
Opel , 58
Fiat , 55
Citroën , 24
Renault , 21
Peugeot , 20
Smart , 18
Nissan , 17
Porsche , 15
Seat , 14
Honda , 13
Mitsubishi , 12
Škoda , 9
Jeep , 7
Chevrolet , 6
Mazda , 5
Lancia , 5
MINI , 4
Acura , 4
Jaguar , 4
Ssangyong , 4
Kia , 3
Chrysler , 2
BAIC , 2
Suzuki , 2
Hummer , 2
Dodge , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Cadillac , 1
Saab , 1
Artega , 1
Infiniti , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Hyundai,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Hyundai Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:33
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!! HYUNDAI i30 1.6 CRDI eVGT 2012

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
06 Dhj 22:28
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 CDI Automat Bluefficiency ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 7

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
07 Dhj 13:32
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION! AUDI A5 2.0TDI quattro-2017

25 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Dhj 13:32
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION! AUDI A8L 4.0TFSI 420hp�� 2012 FULL

15 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 12:14 Makina , Durrës

Jaguar S-type R 396hp Supercharger

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:12 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:11
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 7

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:11 Makina , Vlorë

2015 Volvo S60 AWD benzine/gaz

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 12:08 Makina , Durrës

Shitet Karrotrec Renault Mascott 3.0d Manuale 2006 Me dogan

18 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:08 Makina , Durrës

Shitet E class E300 Automatike 2011 Makin Personale Jo Treg

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 Makina , Tiranë

Ford Kuga 4x4 2011 Automat Nafte Full Options

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:03 Makina , Durrës

Shitet Audi A4 2.0 Nafte Automatike 2010 Me Dogane 8€

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:02 Makina , Durrës

Shitet Glk 320 Cdi Automatike 2011 Jo Makin Tregtari 11€

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 Makina , Durrës

Shitet Clk 270 Automatike 2004 Okazion 2.8€

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:58 Makina , Tiranë

Bmw Seria 5 520d M5 Performance Full Option -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:57 Makina , Durrës

Shitet Audi Q7 3.0d Automatike 2007 Me Targa 6.5€

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:54 Makina , Durrës

Shitet C200 Manuale 2007 Me Dogan 6.2€ Super Gjendje

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:54 Makina , Tiranë

URGJENT GOLF 7 BMT FULL - OKAZION SUPER GJENDJE!!

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:54 Makina , Tiranë

OKAZION E 220 NAFTE 2013!! FULL OPTION!! PER PAK DITE

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:54 Makina , Tiranë

‼️OKAZION‼️ E class 350 bussines edition‼️

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:53 Makina , Durrës

Shitet Karrotrec Iveco 1980 Super Gjendje Letra Trregullt 8€

8 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:49 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 FULL OPTIONS 3.0 TDI

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:47 Makina , Tiranë

OKAZION!! HYUNDAI i30 1.6 NAFTE

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:46 Makina , Tiranë

SHITET PASSAT 2015 R-LINE 2.0 TDI 4MOTION (EUROPE)

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:46 Makina , Tiranë

SHITET ����VOLKSWAGEN SHARAN 2013 ����AUTOMAT ZVICRE

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A3 ���� S-TRONIC AUTOMAT ZVICRE����

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:44 Makina , Korçë

���� Audi A3 TDI DSG 2007 ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 Makina , Tiranë

SHITET VOLVO XC60 D4 (EUROPE)

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 Makina , Tiranë

SHITET RANGE ROVER EVOQUE 2013 FULL OPTIONS

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:43 Makina , Tiranë

SHITET TIGUAN 2013 AUTOMAT BENZINE GAZ FULL OPTIONS

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 Makina , Tiranë

SHITET S63 AMG 2019 SUPER FULL OPTIONS

99 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:43 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A7 VITI 2014 FULL OPTIONS

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:40 Makina , Durrës

Audi A4 Okazion

3 000 EUR

Sot 11:35 Dyqani Makina , Durrës

Hyundai IX35

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:29 Dyqani Makina , Elbasan

�� Audi A8 ��

18 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29 Dyqani Makina , Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI ��

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 M ��

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:21 Dyqani Makina , Tiranë

Hyundai i30 1.6 diesel automat

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Dyqani Makina , Tiranë

Okazion skoda fabia 1.2 Automat

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Hyundai Tucson 2016

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Hyundai Avante 2020

13 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

HYNDAI SONATA VETEM ME GAZ PRODHIM FABRIKE

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19 Makina , Tiranë

Hyundai accent 1.6 diesel 2016

6 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19 Makina , Durrës

Super Hyundai 1.7 Nafte Automat

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:19 Makina , Tiranë

Bmw F11 LCI 535xd X- DRIVE FACELIFT M-POWER - PACKET

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:18 Makina , Tiranë

Audi Q5 8G PANORAMA 3.0 TDI(NAFTE)

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:17 Dyqani Makina , Fier

Hyundai Tucson Automatik 2.0 naftë 4WD

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:17 Makina , Tiranë

Vovo XC90 INSCRIPTION 2.0 BENZINE TURBO-SUPERCHARGER

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Hyundai | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione