Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | GLC-Class

GLC 220 , 15
GLC 250 , 22

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:01 Dyqani ,

GLC 220 4Matic �� AUTO PENTA ��

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 ,

GLC 250 diesel 4matik "Full Opsion" Automat

29 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:49 Dyqani ,

Mercedes-Benz GLC 250 cdi 0692606999

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 10:04 ,

GLC 2018 look 63AMG��

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Maj 12:42 ,

Mersedes-Benz Glc 250d sa po targuar

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Pri 11:38 ,

GLC220 4Matic

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 08:18 Dyqani ,

Mercedes Benz GLC 220d

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Mar 15:05 Dyqani ,

Mercedes Benz GLC 300 kit 63 AMG 2018

28 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 22:46 ,

Shitet GLC 250 4 matic, 2018.

60 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Mar 13:35 ,

Glc 220

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 16:44 ,

Glc okazion

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Jan 22:35 ,

Glc 4.3 AMG

48 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Dhj 05:01 ,

Mercedes-Benz GLC-Class GLC 300 4MATIC AWD

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Dhj 21:27 ,

Mercedes Benz GLC 220 CDI AMG Model 2018

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Dhj 10:49 ,

Shitet GLC 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Sht 18:31 ,

Shitet Mercedes Benz GLC 220, viti 2017

38 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Gush 09:00 ,

Mercedes-Benz GLC 250d

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Qer 20:46 ,

Glc 220D

37 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Maj 00:15 ,

Mercedes benz GLC coupe 43 AMG 365hp I diskutushem

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Maj 07:44 ,

Benz Glc 300.4Matic.2019.17.000Km.2.0Benzin

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 20:09 ,

Shitet glc 250 2018

35 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Pri 22:03 ,

Mercedes Benz Glc 250 dizel 2016

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 19:57 ,

Shitet Gle 250 D 4 matic

40 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Mar 19:28 ,

GLC 250 D4 MATIC PREMIUM

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Mar 17:08 ,

Mercedes benz glc250d 4matic

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Dhj 17:37 ,

Shitet Okazion GLC 300

29 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Nën 11:09 ,

Mercedes benz

36 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Tet 10:40 ,

SHES MAKINI

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 05:32 ,

Mercedes benz

36 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Korr 20:36 ,

mercedes glc

38 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Maj 21:38 ,

MERCEDES-BENZ, GLC 220d, 2016 - 4Matic AMG Line

35 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
30 Mar 16:21 ,

Mercedez-Benz GLC 250 AMG

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Shk 13:37 ,

Marcedes Benz GLC 220

26 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 19:10 ,

Shitet Glc sa po atdhur nga Germainia

28 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Dhj 08:23 ,

Shitet makina

29 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Dhj 08:05 ,

Shitet makina full option

29 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 08:04 ,

Mercedes GLK220

20 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione