Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Të gjitha në Tiranë

RS-modele , 54
S-modele , 269
TT , 121
100 , 15
200 , 16
80 , 53
90 , 4
A1 , 38
A2 , 143
A3 , 3415
A4 , 5578
A5 , 689
A6 , 4017
A7 , 460
A8 , 1080
Allroad , 69
Cabriolet , 9
Coupé , 2
e-tron , 2
Q3 , 90
Q5 , 654
Q7 , 660
QUATTRO , 27
R8 , 16
RS7 , 6
RSQ3 , 2
S1 , 2
S7 , 11
SQ5 , 37
V8 , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Maj 14:34
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2014 - AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

14 498 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:34
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2012 - AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:01
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A6 S-line

Sot 12:02
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audi SQ5 3.0 V6T quattro (origjinal fabrike)

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 12:38
Linku:
Makina , Tiranë

2019 AUDI A8 3.0 BENZINE

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online

Sot 17:22 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:21 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 TFSI Automat Zvicra -07 ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18 Makina , Tiranë

Audi A6 2013 Quatro 3.0 diezel automat full

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:18 Makina , Tiranë

AUDI A6 SHITET OSE NDRROHET ME MAKIN ME TE VOGEL

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:17 Makina , Tiranë

Audi A8L

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 17:17 Makina , Tiranë

Audi SQ7 viti 2017

42 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Audi A8 Quattro 3.0 TDI Matrix 2013

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Audi A3 S-Line 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 17:12 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI Q5

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 17:07 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Audi A7 SportBack 3.0 Diesel / Automat

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:06 Makina , Tiranë

Audi Q7

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 17:06 Makina , Tiranë

Audi A7 3x-s line TDI QUATTRO

16 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:02 Makina , Tiranë

Shitet Audi a6 3.0 S-line ��������

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 17:02 Makina , Tiranë

⭕️⭕️⭕️SHITET URGJENT AUDI A4 2.0TFSI 2013⭕️⭕️⭕️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:53 Makina , Tiranë

Shitet Audi A3 viti 2008 full option

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:53 Makina , Tiranë

Audi a4

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:49 Makina , Tiranë

Audi a3

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:49 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q7 FULL 3.0 NAFTE

39 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:49 Makina , Tiranë

Shes pompa orgjinle per goma makine me 35 euro copa

35 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:49 Makina , Tiranë

A6 Naft 3.0 - 2012 (Gjermane)

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 Makina , Tiranë

AUDI A3 S LINE 2.0 TDI -2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:46 Makina , Tiranë

Audi Q3 40 TFSI quattro S tronic S LINE 2021

44 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 16:46 Makina , Tiranë

Audi A4 2017

21 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 16:46 Makina , Tiranë

A5 2017 - 2.0 TDI (Nafte)

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 Makina , Tiranë

A6 Avant - Nafte 2016

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:35 Makina , Tiranë

AUDI A3 2.0TDI 2014

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:32
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A3 SPORTBACK 1.8T Benzine

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:25 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 Naft

11 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 16:22 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET AUDI A 3 - S LINE - 1.4 TFSI - AUTOMAT FULL 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:21 Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0 TDI 2012 Full Options Quattro!

12 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:14 Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 benzin + gaz

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:11 Makina , Tiranë

Shitet audi Q7 automat full panoram 2007

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 Makina , Tiranë

Audi A8 L

16 500 EUR

Sot 16:00 Makina , Tiranë

A5❌LUK RS❌

14 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 15:53 Makina , Tiranë

Audi A3 Sedan 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:50 Makina , Tiranë

Shitet

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 15:45 Makina , Tiranë

AUDI A 5-2.0dizel❌

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 15:45 Makina , Tiranë

❌��AUDI Q7-2016❌❌QUATRO������️��️

37 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 15:45 Makina , Tiranë

❌AUDI A 8❌❌

17 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 15:45 Makina , Tiranë

❌AUDI A 5❌

14 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:41 Makina , Tiranë

AUDI A 3-2015

12 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 15:41 Makina , Tiranë

AUDI Q7-2016-������. AUTO-RUBIN

37 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 15:31 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A4 BENZIN/ GAZ

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:30 Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0Tdi 2012

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:27 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 2014 !!!

1 111 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:27 Makina , Tiranë

Audi Q5 2015 8G PANORAMA 3.0 TDI(NAFTE)

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 15:23 Makina , Tiranë

OKAZION Audi A6 2014 +355686631006

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:12 Makina , Tiranë

✅��Audi A7 RS7//LooK 3.0 TDI Automatike Full Options 2011

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione