Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi - Makina Të gjitha në Tiranë

Audi , 16494
BMW , 251
Ford , 123
Toyota , 75
Land Rover , 65
Opel , 59
Fiat , 43
Renault , 33
Smart , 27
Porsche , 27
Seat , 23
Peugeot , 23
Nissan , 22
Citroën , 19
Škoda , 13
Hyundai , 12
Volvo , 12
Kia , 8
MINI , 7
Jaguar , 7
Jeep , 7
Lancia , 6
Honda , 5
Saab , 4
Chevrolet , 4
Chrysler , 3
Cadillac , 3
Acura , 3
BAIC , 2
Dacia , 2
Maserati , 2
Ssangyong , 2
Rover , 2
Dodge , 2
Infiniti , 2
GMC , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Bugatti , 1
Aixam , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj audi Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:05
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A3 S-line 35 TDI

40 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Qer 05:29
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO ✈️

21 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:50
Linku:
Makina , Tiranë

⭕️⭕️⭕️SHITET URGJENT AUDI A4 2.0TFSI 2013⭕️⭕️⭕️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:07
Linku:
Makina , Tiranë

2017 AUDI Q7 3.0 BENZINE

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:45
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 ne gjendje perfekte

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 06:26 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:03 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Velar 3.0 Naft ����

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audì A8 50TDI super full ����

60 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 06:03 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes benz GLE 350 cupe Naft ����super full

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:03 Dyqani Makina , Tiranë

Audì Q5 50TDI Quattro super full ����

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Evoque 2.2 Naft ����

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:03 Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover sport 2.2 Naft super full ����

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:03 Dyqani Makina , Tiranë

AUDÌ A6 50 TDI Quattro ����

42 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:36 Makina , Tiranë

shitet 0683655766

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 05:12 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 diesel -12

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:12 Makina , Tiranë

Audi A3 1.6 diesel -14

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:35
Linku:
Makina , Tiranë

❗️Okazion 11.900€ ❗️ MERCEDES BENZ E350 Benzine Be

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:17 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery HSE, Full Options, 2018

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 03:35 Makina , Tiranë

Audi A7 3x-s line TDI QUATTRO

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

Blejme Makina te ndryshme na kontaktoni

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

Ju duhen Para shpejt e shpejt! keni makin per te shitur?

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:25 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 2009 S-line me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:22 Makina , Tiranë

Porche Cayenne Okazion

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:22 Makina , Tiranë

AUDI A5, SAPO ARDHUR NGA ������������

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:07 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez Benz C220 CDI 2009

8 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:58 Makina , Tiranë

✅Audi A3 Automatike 1.6 Nafte 2015 Super Gjendje

12 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:58 Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 Naft

11 500 EUR

Sot 02:55 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 2007 Benzine Gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:52 Makina , Tiranë

OKAZION! Audi A7 S Line Benzin Gaz (Prins)

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:12 Makina , Tiranë

okazion shes Audi A 6 2014

1 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:24 Makina , Tiranë

AUDI

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:15 Makina , Tiranë

Shitet audi Q7 automat full panoram 2007

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:00 Makina , Tiranë

Shitet

14 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:50
Linku:
Makina , Tiranë

⭕️⭕️⭕️SHITET URGJENT AUDI A4 2.0TFSI 2013⭕️⭕️⭕️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

Audi A4

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:23 Makina , Tiranë

shitet audi A3 2006

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:14 Makina , Tiranë

Audi Q3 40 TFSI quattro S tronic S LINE 2021

44 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:14 Makina , Tiranë

G class 6.3 AMG 2019 editon 1. Nderrohet

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 00:05 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:02 Makina , Tiranë

Audi a3 sport back

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:59 Makina , Tiranë

AUDI A6 OKAZION

12 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:41 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 250 4MATIC SAPO ARDHUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:41 Makina , Tiranë

Audi q7 2017

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E class

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:35 Makina , Tiranë

AUDI Q7 PREMIUM -12 PANORAMIC FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:35 Makina , Tiranë

AUDI Q7 PRIMIUM PRESTIGJE-12 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 Makina , Tiranë

AUDI Q7 PRIMIUM PRESTIGJE-11FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 Makina , Tiranë

AUDI A 5-2.0dizel❌

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:29 Makina , Tiranë

AUDI Q7 PREMIUM -11 PANORAMIC FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Makina , Tiranë

AUDI Q7 PREMIUM -11 PANORAMIC FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Makina , Tiranë

❌AUDI A 5-LUK RS��OKAZION

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:29 Makina , Tiranë

AUDI A 6-2015

15 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Makina , Tiranë

❌AUDI A 8❌❌

17 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:26 Makina , Tiranë

❌��AUDI Q7-2016❌❌QUATRO������️��️

37 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi në kategorinë Makina
  • audi në kategorinë Automjete
  • Audi A4 në kategorinë Makina
  • Audi A3 në kategorinë Makina
  • Audi a6 në kategorinë Makina
  • Audi në kategorinë Makina | Audi | V8
  • Audi a4 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 350 | E-Class
  • audi në kategorinë Makina | Lancia | MUSA
  • Audi a3 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML 270 | ML-Class
  • Audi në kategorinë Pjesë këmbimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione