Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi - Makina Të gjitha në Tiranë

Audi , 18691
BMW , 289
Ford , 138
Toyota , 92
Land Rover , 78
Opel , 65
Fiat , 60
Volvo , 36
Porsche , 36
Renault , 31
Smart , 28
Peugeot , 27
Seat , 25
Hyundai , 21
Citroën , 19
Nissan , 18
Škoda , 18
Mitsubishi , 14
Jeep , 10
Kia , 9
Honda , 9
MINI , 7
Jaguar , 7
Lancia , 6
Chevrolet , 5
Saab , 4
Suzuki , 3
Cadillac , 3
Acura , 3
Dodge , 3
Subaru , 3
Mazda , 2
Chrysler , 2
BAIC , 2
Dacia , 2
Buick , 2
Rover , 2
Infiniti , 2
GMC , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Ssangyong , 1
Bugatti , 1
Aixam , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Audi Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:48
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

❌Shitet Audi A7❌

14 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:14
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A3 2.0 NAFTE 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:24
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A4 - 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 22:57
Linku:
Makina , Tiranë

�� OKAZION - Audi A3 Sportback TDI 2013 ⭐️

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet E class 350 Gaz - Benzin Look AMG

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online

Sot 20:55
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

SHITET AUDI A4 2012 2.0 TDI AUTOMAT 153 Mij KM

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:53
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audi Q7 2019 S-Line

44 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53 Makina , Tiranë

Toyota Rav4 4x4 Suv

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:53 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:53 Makina , Tiranë

TIGUAN PANORAM 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:50 Makina , Tiranë

AUDI A6 S-line

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:46 Makina , Tiranë

Audi A6 Look RS 2013 Quattro 2.0 Super Full

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:44 Makina , Tiranë

Shitet

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 20:43
Linku:
Makina , Tiranë

❌Okazion A8L❌

22 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:40 Makina , Tiranë

Ford Explorer Versioni 4x4

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:38 Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 TDI Quattro voption,automat,3.0 tdi,navi,14500 €

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 20:38 Makina , Tiranë

AUDI A 6 VITI 2005 OKAZION FULL EXTRAAAAAAAAAA

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:36 Makina , Tiranë

AUDI 2019 S Q 5.S LINE FULL OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

43 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 20:35 Makina , Tiranë

FORD C MAX 2012 VITI 2.0 NAFT OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:31 Dyqani Makina , Tiranë

Audi Q5 Quattro Premium

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:25 Makina , Tiranë

PEUGEOT 1.4 BENZIN GAZ STAGG OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:24 Makina , Tiranë

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:23 Makina , Tiranë

FORD MONDEO VITI 2010 PERFEKTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:22
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:22
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

��OKAZION��Audi A8 2016

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:22
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 7

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:22 Makina , Tiranë

TOYOTA JO RROBOTIKE AUTOMAT 1.3 BENZIN GAZ STAGG

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:21 Makina , Tiranë

Okazion shitet audi a4 2009 2nafte

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:21 Makina , Tiranë

Shitet audi Q7 automat full panoram 2007

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:21 Makina , Tiranë

Mercedes 240 benzin gaz okazionnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:14 Makina , Tiranë

Audi A6 2.0 tdi

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:12
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Audi A6 3.0 quattro

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:12
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

13 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:11 Makina , Tiranë

Audi A7 Quattro 3.0 naft

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:11 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet Seat AlteaXL

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Online
Sot 20:09 Makina , Tiranë

AUDI A4 35 TDI S-Line LED INDIVIDUAL FULL OPTION KEYLESS -18

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:08 Makina , Tiranë

AUDI Q5 2.0 TDI 3xS-LINE PANORAMA Quattro EXECUTIVE KEYLESS

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:07 Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0 NAFT AUTOMAT MUNDESI NDERRIMI

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:07 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2013

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:06 Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 40TDI S-Line QUATTRO INDIVIDUAL MATRIX FULL -15

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:06 Makina , Tiranë

AUDI A5 2.0 35TDI S-Line QUATTRO INDIVIDUAL FULL OPTIONS LED

15 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:06 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 3.0 OKAZION

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:06 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 Makina , Tiranë

Volkswagen TIGUAN 2.0(NAFTE) 4MOTION PANORAMA

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:05 Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA 2010

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:05 Makina , Tiranë

AUDI A4--2009---AUTOMAT

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 TDI S-Line QUATTRO INDIVIDUAL FULL OPTION MATRIX

13 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:05 Makina , Tiranë

AUDI Q5 2.0 TDI S-LINE quattro EXECUTIVE INDIVIDUAL KEYLESS

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 20:05 Makina , Tiranë

NISAN NAVARA 2.5 AUTOMATIK

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:04 Makina , Tiranë

Bmw F11 LCI 535xd X- DRIVE FACELIFT M-POWER - PACKET

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:04 Makina , Tiranë

B- Class 180d (NAFTE) PANORAMA

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:04 Makina , Tiranë

VW TOURAN--2008---1.9 NAFTE

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:04 Makina , Tiranë

VW TIGUAN HIGHLINE

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:04 Makina , Tiranë

E-CLASS AVANGARD 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:04 Makina , Tiranë

Audi A5--S-LINE--2012--nafte

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi në kategorinë Makina
  • audi në kategorinë Automjete
  • Audi A4 në kategorinë Makina
  • Audi A3 në kategorinë Makina
  • Audi a6 në kategorinë Makina
  • Audi në kategorinë Makina | Audi | V8
  • Audi a4 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 350 | E-Class
  • Audi në kategorinë Pjesë këmbimi
  • audi në kategorinë Makina | Lancia | MUSA
  • Audi a3 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML 270 | ML-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione